Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen tönkretesznek a szüleim.

Figyelt kérdés
Anyám órákat dolgozik, túlórázik, de még saját magának sem ismeri el, hogy alig keres vmit, ráadásul úgy bánik velem, mint egy mostoha, néha azzal akarja jóvá tenni, hogy hízeleg, de az sem jó. Apámnak már van valamennyi pénze, de egy önző, szemét, aki állandóan csúfol és a csicskásának használ...

2013. febr. 11. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hány éves vagy, de lehetőség szerint próbálj meg elköltözni. Akár haverokkal egy kis albérletbe. Más megoldás nincsen sajnos.
2013. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Döbbenetes, hogy egy gyerek képes leírni a saját apjáról azt, hogy "önző, szemét"!

Azért, mert éppen kamasz korszakodat éled, nem jogosít fel téged arra, hogy így vélekedj a szüleidről. Ők nyilvánvalóan azért dolgoznak, hogy neked is elviselhető életkörülményeket teremtsenek. Ha felnőtt leszel, hamar rájössz majd, hogy neked is meg kell szenvedni azért, hogy fenntartsd önmagad. Nekik pedig nem csak önmagukat, hanem még ráadásul téged is el kell tartani. Te pedig csak elveszel és semmit nem hozol a közös konyhára.

2013. febr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én szüleim és szemetek velem. Ha azért mert nem mosogattál egy tányért és ezért rád hívták a mentőket és a rendőrséget mindent beséltek nekik és persze utána elvittek téged az elmeggyógyintézetbe akkor azt mondom hogy utáljad a szüleidet. velem ezt tették pont amikor betöltöttem 18-at, nem dorgozok, nem iszok, minden jót megtettem nekik, de valamiért gondolom a munkájuk miatt idegesek és engem hibáztatnak mindenért és engem vittek be az elmeggyógyintézetbe mentővel ahol magyarázkodnom kellett hogy nincsen semmi bajom természetesen elengedtek, de máig nem tudom ezt feldolgozni, azonkívűl vertek állandóan a szüleim.
2013. febr. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok: Egyébként most 20 éves vagyok és az önygilkossoágon gondolkozom, mert teljesen elvesztettem az önbizalmamat.
2013. febr. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom mi folyik a háttérben, mert ilyenekbe nem avatnak bele, de nem rajtam kell kitölteni a düht. Eltűnik a hit, hogy szeretnek engem.
2013. febr. 12. 11:18
 6/7 jr978e válasza:
Az egyik válaszírónak üzenem, hogy igenis vannak nagyon rossz apák. Egyik barátnőmet megtépte és megrugdosta az apja egy hármasért. Kb. a 3-as volt a legjobb jegy annál a dolgozatnál. Egy ismerősömet pedig 4 éves korától szíjjal vert az anyja. Azt mondta, hogy nem sírhatott vagy sikíthatott, mert akkor többet kapott. Ja, és őt minden ok nélkül bántotta. Valamint egy apa ne csúfolja már a gyerekét!
2013. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jr978e válasza:

A kérdezőnek üzenem, hogy ha még nem töltötte be a 18-at, akkor legalább a hétvégékre intézd úgy, hogy ne otthon legyél.

Az a válaszíró, aki pedig öngyilkosságon gondolkozik, legyen erős! Igen, ezt biztos sokan mondták már és főleg olyanok, akik nem képesek átérezni a bajod. Mivel én sem tapasztaltam, tudom hogy, tőlem sem túl hiteles. Gondolj arra, hogy lehet, hogy jobb lesz az életed ennyi keserűség után.

2013. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!