Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A zárkózottságom végett...

A zárkózottságom végett beképzeltnek hisznek. Hogyan "közöljem" az emberekkel, hogy nem vagyok az, hiszen még önbizalomhiányban is szenvedek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 12:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként tudnék ismerkedni, barátkozni, de már elvesztettem a bizalmamat a korosztályommal szemben. :( Bulizni se járok, otthonülős típus vagyok, az alkohol meg nem a haverom, messziről sem!
2012. aug. 14. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen az emberek véleménye,sehogy se közöld velük./persze,így lehet,hogy az én véleményem sem fog érdekelni./

Jó magasról tegyél rá,hogy ki mit gondol rólad.

Nem kell megfelelni a többi embernek.

2012. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nincs valami sok barátom, és ez rossz :(
2012. aug. 14. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd lesz,csak ne gondolkodj negatívan.Türelem rózsát terem.
2012. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi : )
2012. aug. 14. 13:44
 6/8 anonim válasza:

Egyszerűen: nem kell velük közölni.Igaza van az előzőnek, szard le őket, higgyenek amit akarnak.Nem vagy beképzelt, ez a lényeg.Viszont légy kedves, barátkozó, így "közölheted".

És ne aggódj, mert én sem járok bulizni, szerintem ezzel nincs semmi gond.

Hidd el, lesznek majd barátaid, csak lehet, hogy akiket eddig ismertél mások mint te.:)

2012. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

: )

A szorongó gondolataid csak illúziók,rá se hederíts.

2012. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!