Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A nyelpécé nagyon fáj? Menyi...

A nyelpécé nagyon fáj? Menyi ideig nem tudok normálisan enni, beszélni? Hány napi van feldagadva?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha átszúrják a nyelvedet szerinted nem fáj?

Addig fáj amíg be nem gyógyul,kb 2-3hétig csak szenvedsz vele,a beszéden még fél év után is vannak rosszul kiejtett szavak

Az első egy hétben talán enni sem tudsz,első 2-3 nap beszélni sem fogsz tudni ,nem szabad bizonos kajákat enni.

Akárhol sem érdemes szuratni,egyik csajomnak félreszúrták a nyelvében,nos ő 2 szer szúratta át és még valamit gányoltak is vele.

Amúgy felesleges a nyelvedbe tenni,tedd inkább a szemöldökbe vagy a szádba vagy az orrodba.

2013. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg sehová, mert gusztustalan
2013. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a felvilágosítást csak mert én fitneszes vagyok és fontos a fehérje bevitelem ha nem birok enni sem akkor nekem az nem lenne jó
2013. febr. 23. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát tejtermékeket még sokáig nem lehet vele enni.
2013. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!