Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Senkinek sem vagyok fontos,...

Senkinek sem vagyok fontos, senki nem törôdik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

És a szó szoros értelmében van így. A szüleim nem számíthatok, észre sem veszik ha valami történik velem. A testvéreimet alig látom. Az iskolába nincs egy barátom se, sôtt én vagyok a kiközösített, visszahúzódó srác. Van egy haverom akivel régebben teljesen jó volt minden, most meg akkor beszélünk ha én keresem. A lányokkal sincs semmi, senkinek sem voltam elég jó. Már ott tartok, hogy elsírtam azon magam, hogy valakit meg nyugtattak affelôl, hogy ne féljen, talál egy normális párt. Ezen miért sírtam el magam?! Komolyan ez a magány felemészt....

18F


2013. febr. 24. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy, az életed képzeld el úgy, mint egy mozgó karikát, amin te vagy egy pont. Ezen a karikán te mint pont egyszer lent, egyszer pedig fent vagy, ahogy haladsz az élettel, de nem mindegy, hogy mennyire vagy lent, és mikor. Téged ez a nehéz szakasz pont fiatalkorban ért, amit nehezebb kezelned.


A kis problémákkal nem kell vacakolnod, a nagyok meg úgy is megoldódnak. Helyre vágódik majd az életed.


Én se vagyok egy nagy társasági lény, még is jól érzem magam. Én sem látom minden héten a legjobb BARÁTAIMAT, sőt, van olyan amikor havonta csak egyszer találkozom velük, és általában én kezdeményezek. De ez nem jelenti azt, hogy utálnának, csak nekik is megvan a saját életük, tanulgatnak, dolgoznak.


Ettől én még nem leszek szomorú.


A lányokat nézve. Nekem még 1 hónapnál hosszabb kapcsolatom nem volt, tudod miért? Egyrészt azért mert nagyon nem izgat a dolog 20 évesen, arra hajazom, hogy munkahelyen majd valami NORMÁLIS csajt összeszedek, tudod miért? Mert a mostani csajok többsége, akivel találkozol a legtöbb szórakozóhelyen, bárban, stb. Gyakorlatilag léha ( kirakati k.rva), vagy kihasznál. Csak ilyen talált be eddig, egy normálisat sem fogtam ki, és ezzel nem csak én vagyok így. A kedvem elment az egész csajozástól, hidd el.


Illetve mindig az legyen a szemed előtt, hogy amennyire tartod magad, annyira tartanak mások is.


Ne emészd magad negatív dolgokon.

2013. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el törődni valamivel, valakikkel. Járj el menhelyre segíteni. Keress egy hobbit amivel emberek közé kell menni. Figyelj rájuk, mesélj nekik és ők is így tesznek majd veled. Egy kapcsolat se alakul ki magától a semmiből. Ha elégedett vagy magaddal, az meglátszik és a lányoknak is jobban fogsz úgy tetszeni.
2013. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod velem beszélgethetsz néha!
2013. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik írtak és oké, beszélhetünk akár...:)
2013. febr. 25. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is írhatsz:)

amúgy átérzem,amit írtál.Vannak azok az apró dolgok( pl. amikor én beszélek nem figyel senki..stb),amiből tudom,hogy nem vagyok fontos az embereknek.

2013. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!