Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megfogadtam, h nem bízok...

Megfogadtam, h nem bízok senkiben. Akkor meg miért érzem azt, h szükségem van valakire?

Figyelt kérdés

14/L

Már mondhatni sokszor csalódtam, (család, barátok...) ezért nagyon bizalmatlan vagyok az emberekkel.

Nemrég egy netes kapcsolatomnak lett vége... (a srác nagyon messze lakik, sose találkoztunk a szüleim meg... szerintem a közelembe se engednék...) és most tiszta üresnek érzem magam... tudom hülyeség, de.. nekem ő többet jelentett bárki másnál akiket élőben ismerek. eddig ő volt velem a legkedvesebb, (jó tudom írni bármit lehet meg nem tudhatod mit csinál közben a másik, lehet h adja neked a szépet közben meg naponta más csajjal van...) igazából aggódtam is emiatt, de nem akartam felhozni előtte, mert nem akartam tönkretenni a kapcsolatot...

végül elmondta h csak azért "volt velem", mert megsajnált... és elmondta h közben volt barátnője is... oké tudom, számítottam is rá, meg tudtam h úgysem tart örökké, de egy világ omlott össze bennem... most tiszta üresnek érzem magam, nappal visszafogom, de este szabadjára engedem a könnyeimet... étvágyam sincs, egyszerűen... nem tudom mit tegyek...

valahogy nem tudok rá haragudni...



2013. febr. 26. 18:17
 1/3 A kérdező kommentje:

azt még hozzá kell tennem:

egész nap arra gondolok, mi lett volna ha..

-egyszer eljön...

-komoly lesz a dolog..

persze ez csak álmodozás, mert tudtam h sosem jön el meg minden... és... egyszerűen... ha nem beszélnénk többet én...

úgy érzem, nem tudok nélküle élni... nekem is fura de ez van... (értelmes emberek válaszát várom...)

2013. febr. 26. 18:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Megértelek, nyilván azért érzel így mert bármennyire is közhelyes ember vagy.

Mindenki vágyik valakire aki megérti, akinek elmesélheti a gondjait és együtt megélhetik a jó dolgokat. Egy lánynál pedig különösképpen érvényes ezen állítás.

Ha másnak nem is de tapasztalatnak jó volt, hogy kerülni kell az önhitt idiótákat.

2013. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hiába csalódsz ezerszer is az emberekben, mindig szükséged lesz valakire. Gondolj bele, most is hiányzik valaki, aki megért Téged. Természetes, hogy a padlón vagy a "szakítás" miatt, de biztos vagyok benne, hogy találni fogsz helyette mást, aki illik hozzád. Hidd el, értékes vagy! Még nagyon sokat fog változni a világképed a mostanihoz képest. Azért lehetsz ennyire bizonytalan az emberekkel szemben, mert nem bízol magadban. Próbálj meg közelíteni az emberekhez, hidd el, képes vagy rá, hogy őszinte kapcsolatokat építs.

Írtad, hogy a családodban is csalódtál. Mit értesz ez alatt? Vannak testvéreid, akikkel esetleg meg tudod osztani a gondjaidat? Mi a helyzet a szüleiddel? Sokszor nem értetek együtt vagy másról van szó?

Magamból kiindulva írom, hogy az emberek biztos pontokat keresnek az életükben. Csak az a kérdés, hogy tényleg biztos-e az a kapaszkodó, amit találnak? Nekem is voltak, vannak is mélypontjaim, igaz, teljesen más jellegűek, de nagyon szívesen segítek, írhatsz nyugodtan. Fel a fejjel! ;)

17/L

2013. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!