Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg gáz ha fiú létemre...

Tényleg gáz ha fiú létemre nem rajongok a sportért és nem szeretek verekedni meg bántani másokat?

Figyelt kérdés
Az hogy nem rajongok a sportért nem azt jelenti hogy egész nap egy fotelbe döglök, mert itthon van súlyzógép meg olcsóbb fajta futógép amit rendszeresen használok így nem vagyok túlsúlyban plusz hetente két alkalommal járok úszásra ( csak hobbi szinten ). Viszont a focit, kosárlabdát, kézilabdát...stb nem szeretem. Tudom hogy nagyon égő de még focizni sem tudok fiú létemre. Csak bénázok aztán meg az osztálytársaim leszedik a fejem. Az úszáson kívül nem tudok olyan sportágat mondani amit szeretek. Sajnos emiatt a lányok körében sem vagyok túl népszerű mert ők csak a tuskó, kigyúrt focistákra buknak. És itt jön be a másik dolog hogy mivel ötös a magatartásom és sohase piszkálok, bántok másokat ezért én vagyok a "jó gyerek" akit mindenki piszkál. Ez így nekem nagyon rossz. Egyetlenegy jó barátom sincs. 1-2 lánnyal vagyok jóba csak mivel a fiúk elutasítóak velem amiatt mert nem rajongok a sportét és nem szoktam verekedni. Bennem van hiba hogy nem rajongok a sportért és nem szeretek verekedni és nekem is olyannak kéne lennem mint a mai legtöbb tinédzserfiúknak ( Persze egyáltalán nem akarok olyan lenni )?

2013. febr. 27. 19:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ő tehet róla hogy nem sportol. Én sem sporoltam de nem azért mert nem volt kedvem hanem azért mert a szüleim nem úgy neveltek hogy na 5-6 éves vagy beíratlak téged mondjuk egy focicsapatba vagy kosárlabda vagy valamilyen harcművészet. Mivel gyerekként az ember könnyen tanul és akkor több önbiazlma lesz nagyobb korára. Az én szüleim nem adták meg ezt a lehetőséget, tehát az iskolán kívűl nem is tudtam hogy létezik valamilyen sport, az apám sohasem vitt el focimeccsekre a nagypapám sem senki sem focizott velem meg egyebek otthon kellett lennem. Szóval ne hogy azt hidjétek aki véletlenül nem szereti a focit, vagy más sportot azt a saját hiábájból nem szereti. Engem nem neveltek ilyenekre és bevallom hogy erős önbizalomhiányos illetve magányos vagyok. 19/F
2013. máj. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!