Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichológusnak melyik az az...

Pszichológusnak melyik az az egyetem ahol a legkevesebb pont kell?

Figyelt kérdés

és mennyi?

nagyon szeretnék annak tanul, mert érdekel amiket vele kapcsolatban tanulhatnék. De sajnos amikből érettségiznem kell majd azokból már most is csak négyes vagyok 9. osztályban. :(


2013. febr. 28. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ennek a pályának nem így kell nekiindulni. RENGETEGET kell tanulni a pszichológián, nem elég csak becsúszni. Bármikor újraérettségizhetsz egyébként, én is ezt teszem, pedig már 21 éves vagyok.
2013. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azzal én tisztában vagyok, hogy rengeteget kell. de kemény tanulással az egyetemen csak összehozom a kettest... és én emg kitartó vagyok
2013. febr. 28. 15:57
 3/14 anonim ***** válasza:

"kemény tanulással az egyetemen csak összehozom a kettest"


A pszichológia nem erről szól. Nem biztos,hogy ez a pálya lenne számodra ideális, nagyon nem olyan a felfogásod. Én ismerek pár pszichós csajt és ilyesmi egyikük száján sem esett ki soha.


A válasz egyébként meg van. Érettségizz újra jövőre. És a tökéletesre hajts.

2013. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

azért csúszott ki a számon, mert próbálnám ezzel is érzékeltetni, hogy mennyire ezt szeretném tanulni.

az újraérettségizéssel meg kapcsolatban hogyha felvennének akkor biztos hogy ki is buknék...

2013. febr. 28. 16:02
 5/14 A kérdező kommentje:
és elhiheted hogy most is a tökéletesre hajtok de ennyi a maximum matek magyar stb mind 4 :(
2013. febr. 28. 16:03
 6/14 A kérdező kommentje:
jó mindegy látom már hogy kibukok majd úgyis kösz a válaszokat . megyek utcát seperni....
2013. febr. 28. 16:05
 7/14 anonim ***** válasza:
nem teljesen értem a hisztidet. a továbbtanuláshoz tanulni kell, ez evidens, nem? a humán tárgyak számítanak a felvételinél, így a magyar is. Ha nem megy, újra kell érettségizni, ha majd megy, lesz rá egy éved. Addig is tanulhatsz valamilyen szakmát vagy belekóstolhatsz a munka édes ízébe. Én sem rögtön érettségi után mentem egyetemre és mégsem haltam bele. Nem kell mindent azonnal... Több eséllyel buksz ki gy, mintha rákészülnél rendesen.
2013. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
na várj csak... te most 9.-es vagy? magyarul elsős gimis?
2013. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen
2013. febr. 28. 16:21
 10/14 anonim ***** válasza:
ennyi idős az unokahúgom és kb. hetente más akar lenni. :D Még egy "kicsit" ráérsz :D jesszus, ne gondolkodj ennyire előre, felesleges még rágörcsölni. szia
2013. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!