Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy felteszek...

Miért van az hogy felteszek egy értelmes kérdést?

Figyelt kérdés
és olyan lekezelő válaszokat kapott mintha hülye lennék és nemtudnám. ráadásul nem is a kérdésre válaszolnak csak okoskodnak itt az emberek
2013. márc. 1. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Figy. felteszel egy kérdést és ezzel vállalod azt, hogy mindenki elmondhatja rá a saját véleményét. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor miért nem teszed fel a kérdésed máshol?
2013. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:
Hát látni kellene a kérdést. Pl. ha olyan dolgok kérdezel, ami fél perc alatt megválaszolható Google segítségével, akkor nem teljesen kizárt, hogy van némi oka a lekezelő stílusnak. Persze ezt így látatlanul nem jelenteném ki, de a dolgok nem történnek ok nélkül. Én több kérdést feltettem, de igazán lekezelő megnyilvánulást nem tapasztaltam. Sok-sok kérdésre válaszoltam, és néha én is tudok úgy megnyilvánulni, hogy abban esetleg van némi élc, de ez soha nem ok nélkül történik.
2013. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
olyat írtam ki amit a google nem adna ki.de én most főleg arra célzok hogy velem kapcsolatosan tesznek megjegyzéseket például, hogy "lusta" hol ott 3-4 mondatból, mégis hogy derülne ki hogy én lusta vagyok mikor nem is magamról írtam. az a baj hogy sokszor nem is a kérdésre válaszolnak az emberek
2013. márc. 1. 16:29
 4/4 2xSü ***** válasza:
Tudsz egy példát linkelni?
2013. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!