Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok olyan unalmas...

Miért nem tudok olyan unalmas dolgokról beszélni mint mások?

Figyelt kérdés
Szoktam hallani ahogy például pár srác beszélget és mondjuk csak arról beszélnek, hogy milyen meccset láttak, milyen meccsük volt vagy számítógépen milyen meccset játszottak. Vagy lányok képesek órákig beszélni néhány ruháról. Vagy esetleg másokról beszélnek, hogy ki mit csinált. Csomó ember van aki csak ilyen dolgokról tud beszélni. Én mindig másról beszélek, mindig érdekes vagy vicces dolgokat mondok, csak ha nem alakul ki egy párbeszéd akkor nem fogok monológot mondani...
2013. márc. 1. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert minden ember mással azonosul
2013. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet, hogy igazából nem is érdekes vagy vicces amit mondasz. bocsi, nem bántás/beszólás, nem ismerlek csak mint egy lehetőség mondtam. néha én is azt gondolom, hogy vicces vagyok. ne tudd meg, mi miről szoktunk beszélni. keress más társaságot. vagy nem tudom. fel a fejjem :)
2013. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!