Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El kéne menjek az osztálytársa...

El kéne menjek az osztálytársam apjának a temetésére?

Figyelt kérdés
Én nem érzem úgy, hogy el kéne menjek. A gyerekkel már 4-ik éve vagyunk osztálytársak, de még csak havernak sem nevezhetném...sőt volt idő amikor irritált. Én őszintén sajnálom a történteket. Nem tudom, hogy ilyenkor mi az íratlan szabály.
2013. márc. 2. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha meghívtak akkor menj el. Ha nem, akkor ne.
2013. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem esküvő, hogy meg kelljen hívni az embereket.
2013. márc. 2. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk általában küldenek kártyát, hogy mikor lesz a temetés, nyilván akkor számítanak ránk.
2013. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
illene
2013. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hívnak akkor mi a francért ha még csak havernak se neveznéd?! Annyira kézenfekvő hogy nem.
2013. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nálunk nem szoktak temetésre meghívókat küldeni. Bárki elmehet aki úgy érzi.
2013. márc. 2. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Te pedig úgy érzed el kell menned egy osztálytársad temetésére, akivel még haverok sem vagytok, sőt régen irritált.


napi gyakorikérdések paradoxon.

2013. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
párdon: *osztálytársad apjának
2013. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Te pedig úgy érzed el kell menned egy osztálytársad temetésére..."


Olvasd már el a kérdés alatti kiegészítést. Azzal kezdődik, hogy "Én nem érzem úgy, hogy el kéne menjek"



Pontosan, hogy nem érzem úgy, hogy el kéne menjek, viszont vannak dolgok amiket illene (vagy nem) megtenni. Nem tudom, hogy ez közéjük tartozik-e? Az a kérdés, hogy az etikett mit kíván?


Ez nem napi gyakorikérdések paradoxon, hanem egyszerű szövegértelmezés...sőt nem is értelmezés, hanem sima olvasás. Na de mindegy, tegyük fel, hogy hasznos volt a válaszod.

2013. márc. 3. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!