Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha szombat este nem mész...

Ha szombat este nem mész semmilyen buliba, te is úgy érzed, hogy eltékozlod az életed?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 20:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban kibuliztam magam,szóval már nem.Dolgozó emberként örülök ha itthon lehetek és alhatok.Épp ellenkezőleg,a folytonos rohanás és a kényszerből való munkába járás miatt érzem úgy,hogy eltékozlom az életem de hát mit lehet tenni?
2013. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán mert utálom a diszkókat. Sokkal jobb egy beülős este a barátokkal egy jó helyre vagy a legjobb barátnőmmel egy vásárlás, filmezés.

23/N

2013. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én életemben egyszer voltam bulizni,szerény 20 évem alatt,na azt éreztem tékozlásnak...:D Egyedül azért volt kibírható,mert ott voltak a barátnők is.Inkább kimegyek hétvégén a reptérre és felhúzok a sunyiba jó magasra,vagy keresztbeteszem a gépet a kanyarban...Vagy!Elviszem a kutyáimat sétálni,bringázunk,erdőt járunk,esetleg családommal,párommal töltöm az időt.Vagy még lóháton,ha az anyagiak nagyritkán engedik.Relatív,kinek mi a tékozlás ;)
2013. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Soha sem járok bulizni, és nem, nem érzem úgy, hogy eltékozolnám emiatt az életemet.

27/N

2013. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg korhatárossá kellene tenni ezt az oldalt, akkor nem tudnák teleszórni az öntudatos kis minitinik az idióta kérdéseikkel...
2013. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább olvasok vagy filmet nézek a pizsimben.
2013. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Kérdező hány éves vagy?
2013. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nálam a buli eleve a beülés a haverokkal valahova. Szóval úgy klasszikus értelemben véve nem szoktam bulizni. De igen, néha úgy érzem, hogy ha kihagyok egy összejövetelt, az időpazarlás, mármint ha úgy egyébként sem csinálok semmit (nem főzök, takarítok, kirándulok, hasonló). Mint például ma este.
2013. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyetemistaként ott az egész hétköznap bulizni, hétvégét a pihenésre szánjuk
2013. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!