Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha szombat este nem mész...

Ha szombat este nem mész semmilyen buliba, te is úgy érzed, hogy eltékozlod az életed?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 20:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

HA elmegyek akkor tékozlom el :)

Nálam az a baj illetve nem baj mert rámentem a mínőségi bulizásra,magyarán félévente egyszer megyek de akkor nagyot aratok :)

Addig míg nem jön buli addig az a baj hogy van mit csinálnom,meg dolgozom,szóval ha elmennék mindig bulizni akkor kevesebbet tudnék itthon is dolgozni és akkor kevesebb pénz van belőle,máramikor van maszek,ha meg nincs akkor is van bőven mit csinálni.Szóval ma 9kor fejeztem be azt amit be kellett és ennyi,nem izgatom magam hogy szombat este van ,mert tudom hogy legközelebb mínőségi buliba megyek és olyan buli lesz ami azt nyújtja nekem amit elvárok.

2013. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!