Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmi sem jó. Mit csináljak?

Semmi sem jó. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok, társaságra vágyom, ha társaságban, csak arra várok, hogy hazaérjek és egyedül lehessek. Miért van ez? Miért nem jó semmi sem?

2013. márc. 7. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
ismerős érzés
2013. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Eldester válasza:
nyugi,ilyet én is sokszor érzek.Ilyenkor azt tudod csinálni hogy, csak addig veszed ki a társaságból a részed amég nem terhes neked,és ez forditva is igaz az egyedül léttel, égy kicsit ellensulyoznod kell ezek között:)
2013. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. márc. 7. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet nem is vágysz valójában társaságra, csak zavarónak érzed, hogy egyedül vagy. Ezzel az érzéssel kellene kezdened valamit.


Vagy talán magányos vagy és így próbálod enyhíteni, azonban attól, hogy társaságban vagy még ugyanúgy lehetsz magányos.

2013. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én csak magamból tudok kiindulni, én azért nem érzem jól magam senkivel sem, és egyedül sem, mert soha nem lehetek azzal akivel szeretnék
2013. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dani900 ***** válasza:

mert magaddal nem vagy elégedett, és attól félsz, hogy kiderülnek a frusztrációid a társaságban, ezért feszélyezve érzed magad, viszont, mert nem mered felvállani magad társaságban, amikor egyedül vagy nem lehetsz büszke magadra, és mások külső segítségét várod, de amikor ott lenne a lehetőség, hogy megbeszélj ilyen belső dolgokat, előveszed az álarcod amivel eltakarod az igazi éned, de ez az álarc nem elég stabil (szerebcsére, mert sokan egy álarc mögött élik le az életüket, folyamatos feszültségben, hazugságokban, és természetesen teljesen boldogtalanul), és ezért minél előbb szeretnél menekülni, nehogy belássanak az álarc mögé.


amúgy vannak barátaid? mert nagy különbség a haverok, meg a barátok között. egy barát többet ér mint az összes többi haver!

de barátod csak akkor lehet, ha beengeded az álarc mögé, és nem csak a jót, hanem a rosszat is megmutatod neki.

ja, és ő is ezt teszi.. úgymond megnyíltok egymásnak....

2013. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy más társaságra vágysz és amiben vagy annál még egyedül lenni is jobb. De ezt neked kell eldönteni, hogy a felsoroltak közül melyik lehet az igazi ok:)
2013. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne társaságba járj, hanem olyan helyre, ahol lehet társaságod!


tanfolyam, sport, hobbi, stb...

2013. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én is éreztem ilyet! Megoldás: Beszélgess telefonon, vagy interneten kereszül a barátaiddal. Nem leszel társaságban, és mégsem maradsz magányos :) Puxx: emotional
2013. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!