Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretetre szükségem van,...

Szeretetre szükségem van, igénylem a törődést, de nem igazán érdekel a szex, változik, vagy sosem találok társat?

Figyelt kérdés

Nekem már annyi kielégíti a vágyaimat ha megsimogat valaki, vagy átölel, lehet hogy ez azért van mert sokáig fizikai kontaktustól elzártan éltem (szándékosan), de engem jobban felizgat az ha valaki például 'jó helyen' ér hozzám, mint a fizikai közösülés. Esetlegesek tartom hogy a végén megszokom ezt, és már hiányozni fog a szex, de lenne egyáltalán olyan srác aki ezt megérti,és van türelme kihúzni ebből az állapotból,vagy esetleg hasnlóképp érez?

Mi van ha így maradok, mert a tinédzser kort ( a legmeghatározóbb szakaszt a 'felfedezésre') érzelmektől elzárkózottan éltem le?

Írhattok saját tapasztalatot is, ha valaki járt még így..

19/L



2013. márc. 7. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé eltorzult a tinédzser kor definíciója, hisz már a 14 évesek is szexuális életet élnek, és sok tizenéves abban a hitben él, hogy ez a normális.

Másrészről biztosan találsz olyan srácot aki megért :)

2013. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem biztos,hogy ezt meg kell szokni. Kell egy olyan srác,aki kihozza belőled a szeretni vágyást és azt,hogy megkívánd a szexet... de én azt sem tartom hülyeségnek,hogy elbeszélgess egy pszichológussal,hogy ez mennyire normális felfogás,mert lehet,hogy valami régi dolog van a háttérben ami miatt így érzel és,ha azt megoldod vele néhány beszélgetés alatt vele akk ez megváltozik
2013. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért zárkóztál el a fizikai kontaktustól, az érzelmektől?


Egyébként részben megértelek, nekem is hatalmas igényem van gyengédségre, törődésre, nem szexuális értelemben. De nekem emellett szexuális igényeim is vannak (lennének...).


Amúgy szerintem a szex is ott kezdődik, hogy jó helyen nyúlsz a másikhoz és gyengéd vagy; az, hogy konkrétan a férfi egy megfelelő alkatrészét beteszi a nő egy megfelelő alkatrészébe és ott csinál dolgokat, az csupán a vége a dolgoknak. Persze igen jó vége, ha jól csinálják, de akkor is csak a vége.

2013. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!