Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem változok, nincs értelme...

Ha nem változok, nincs értelme az életemnek?

Figyelt kérdés

Be szeretnék csajozni, mert ez nálam már nem állapot. Folyton csak a csajokon agyalok, hogy vajon milyen lehet a szex, ha elmegy előttem egy kívánatos nő, megbámulom, de nincs merszem megszólítani. Edzésről csak álmodozok, de mikor lemegyek a kondikba elmegy a kedvem, hamar kifáradok(edzetlen vagyok). De régebben, úgy 2 éve voltak próbálkozásaim a csajoknál, voltam edzett is ami látszott rajtam, nem gondolom magam lúzernek, bár szűz vagyok. De azóta semmi, szerintem egy álomvilágban élek miközben gyáva vagyok cselekedni.


Szóval kitaláltam, hogy ha ma se érek el semmit, akkor nincs értelme így élni, hogy minden nap úgy feküdjek le, hogy nem tudok tükörbe nézni(nem tettem azt a nap folyamán, amit elterveztem), reggel meg úgy kelek, hogy basszus de visszaaludnék, nincs kedvem suliba menni. Pedig jó tanuló vagyok szeretek tanulni.

De ma se csináltam semmit, még csak le se szólítottam egy csajt se, pedig lett volna rá alkalom.


Gyáva vagyok, így szerintem ahhoz is, hogy tartsam magam ahhoz, hogy nincs értelme így élni...:(:(

Elegem van a szürke hétköznapokból, de nem merek változtatni. 18f



2013. febr. 20. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden életnek van értelme, így természetesen a tiednek is. A csajozás nem az "élet értelme"
2013. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy és nagyon türelmetlen. :)

lesz ez még sokkal jobb is hidd el!!!!!!!!!!!!

2013. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti férfi volt az utolsó! Biztos vagyok benne!:)
2013. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ez a sok baromfi nem írt semmi hasznosat neked!


Figyelj!


Ne ilyen hülyeséget tűz ki célul magadnak hanem amikor látsz egy dögös dugni való sunát és ha ilyenkor félsz(bár nem tudom mitől) ez fusson végig az agyadon:


Egyszer élsz.Csináld azt amit akarsz akivel akarod és ahogy akarod!!!

Ne félj semmitő és főleg senkitől!!!

Az életben csak az viszi sokra(nem pont karrier-re gondolok) akinek van vér a pucájában és nem aggódik semmin!!!!


Szerinted a börtönben ki a fasszagyerek, aki nem beszari de nem is kötekedős tehát egy normális erőteljes lélekkel megáldott ember!


Ennyi!


20/f

2013. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sultgalambot hiaba varod,nem fog a szadba repulni.

Tul jo dolgod van,nincsenek.sulyos gondjaid,es raersz ilyen hulyesegekbol problemakat krealni magadnak.

Mindenkinek ket elete van...az egyiket eli,a masikat elhetne.

2013. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerinted van ertelme onsajnalatra pazarolni az eletedet?

Egyszer ugyis veget er,akkor miert nem hasznalod ki minden percet,es elvezed.


Ha tul gyenge vagy ahhoz,hogy erot vegyel magadon es valtoztass a hozzaallasodon,akkor keress fel egy szakembert,aki segit es tanacsokkal lat el,mikor bizonytalan vagy.

2013. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!