Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondolatok már arra hogy...

Gondolatok már arra hogy milyen szörnyű az hogy aki itt tesz fel kérdést (bevallom én is szoktam) milyen rossz helyzetbe van és milyen érzés lehet neki hogy nem tud mást megkeresni a problémáival csak idegen embereket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Na most jól elvetted a kedvem az egésztől.
2013. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez azért nem egészen így van, vagy legalábbis nem minden esetben.

Én pl javarészt olyan kérdéseket teszek fel, ahol véleményekre vagyok elsősorban kíváncsi, ahhoz meg teljesen ideális pár tucat idegen ember válasza, és én sem érzem magam rosszul egy ilyen kérdés miatt. Miért is kéne?

Másrészről, ha egy konkrét problémával szembesülök, aminek nem találom a megoldását, ha ismerek olyat, aki ért hozzá, akkor nyilván őt kérdezem. De ha nem, akkor miért lenne szörnyű, hogy egy olyan oldalon teszem fel a kérdésemet, amit pont ezért találtak ki, és ahol a sok ember között valószínűleg akad legalább egy, aki már találkozott hasonló problémával az életben?

2013. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát......

nem is tudom! Kétes érzelmek zajlanak bennem :)

2013. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
velem is volt már, valahogy kihevertem. :D
2013. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben. Ha nagyon személyes a dolog akkor persze kicsit talán zavarhatja a dolog. Sok ember amúgy is úgy van vele, hogy idegeneknek könnyebb kiönteni a szívét/elmesélni a gondjait/tanácsot kérni.


Akkor meg végképp nincs ilyenről szó, ha nem személyes a dolog, csak információt akar szerezni az ember. Mint pl. továbbtanulásnál egy adott suliról véleményt kér. :)

2013. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó persze. ha vélemények érdekelnek az más. viszont azért vannak olyan dolgok amiket jobb lenne szülőkkel barátokkal megbeszélni de amikor az ember azt választja h 'új kérdés' talán megfordul a fejében h milyen rossz h nincs kivel megbeszélnie a környezetében. persze ettől függetlenül nagyon sok rendes ember van itt aki nem akar oltogatni meg stb hanem értelmes választ vagy tanácsot ad. első,sajnálom...nem akartam elvenni a kedved csak érdekelt h van-e rajtam kívül más is aki így vagy hasonlóan gondolja
2013. márc. 7. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
idegen emberek sokszor objektiven mondjak el a velemenyuket, csak sajnos sokszor az osszefuggeseiben nem lathatjak a dolgokat. szoval pro es kontra, engem igazabol inkabb a kivancsisag hajt, mikor ilyet kerdezek, (eddig egyszer kerdeztem szemelyest, de alig jott ra valasz) mas allaspontokra is kivancsi vagyok.
2013. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez az oldal pont ezért jó, mert csomót lehet tanulni, emberismeretet szerezni, érdekes azért milyen szituációk vannak. Én direkt tájékozódás miatt nézegetem az egyéb/önismereti, egészség, és család témájú kérdéseket, rengeteg érdekes van, némelyikre válaszolok is azért ha tudok.


A 30soros mélypontról és kilátástalanságról szoló kérdések feltevőit sajnálom leginkább.. Meg hogy mennyi 14-15 évesnek is milyen gondjai vannak már, vagdossák a kezeiket, családjukkal probléma van, és ide írogatják fel ezeket..:/

2013. márc. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!