Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl sokat adok az emberek...

Túl sokat adok az emberek véleményére. Hogyan orvosoljam ezt?

Figyelt kérdés
Eddig azt vallottam, nem érdekel más véleménye, de az utóbbi időben kezdek rájönni, hogy ez abszolút nem igaz, csak bemeséltem magamnak. Mi több, olyan szinten foglalkoztat, mit gondolnak rólam, hogy egy névtelenül kiírt kérdésemre érkezett rosszindulatú válaszokért képes voltam hónapokon át magamat okolni. Hogyan tudnám letojni más véleményét? Akiknek már sikerült mindez, az milyen úton indult el?
2013. márc. 7. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szard le az embereket!


na jó, nem... :) valahol a kettő között. csak azoknak higgy, akik közel állnak hozzád, és tudod róluk, hogy segíteni akarnak! :)


ha itt nyavalyogsz, görcsölsz, kombinálsz, akkor nem fog történni semmi változás! :/

2013. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az jó módszer, ha akarattal elterelem a figyelmemet, ha valaki beszól? Egy idő után talán menni fog magától is. Köszi :)
2013. márc. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!