Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy szeressem magam?

Mit tegyek, hogy szeressem magam?

Figyelt kérdés

Nincs stílusom, az életem unalmas, soha nem történik velem semmi, mindig itthon ülök (ebben a kisvárosban nem is lehet menni sehová sem). Nem szeretem magamat, nem tudok kiállni magamért, mindig az a szent amit más mond. Csak a tanárokal merek szembeszállni, mondjuk nem mindegyikkel. De csak azért mert tudom, hogy ők nem mondhatnak rám annyira sértő dolgot. Szeretném ha lennének barátaim (1 van akivel mindent megosztok), ha kimehetnék szórakozni de ehhez barátok kellenek, ha néznék ki valahogy. Mit tegyek?

16/L


2013. márc. 9. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tanulj.. Tűnj ki az eszeddel..
2013. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Adj magadra, sportolj, mosolyogj, és tanulj.
2013. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utálok tanulni. Tanuláson kívül bármit megteszek!
2013. márc. 9. 20:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Tegyél valami olyat amire büszke lehetsz. Az önbizalomért, önbecsülésért meg kell ám küzdeni. Ha nem csinálsz semmi jót és értékeset csak lógatod a lábad, azért miért is kéne szeretni magad? :)
2013. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom. De mit csináljak?
2013. márc. 9. 21:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudhatom, hogy mi érdekel téged...

Menj el iskola után egy állatmenhelyre és segédkezz ott, vagy sportolj valamit. Például.

2013. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezaz, hogy semmi nem érdekel, nincsenek céljaim meg nem is voltak. Képtelen vagyok bármit is megtenni értük mert amik voltak régebben semmit nem értem el.

Ilyen helyek felénk nincsenek hogy menhely stb. A legközelebbi úgy 40-50km-re van anyám nem is finanszírozná nekem.

2013. márc. 9. 21:15
 8/11 anonim válasza:
próbálj meg az iskolatársaiddal barátkozni. amugy merre laksz? én például szivesen segitenék neked ilyenekbe pl elmenni szórakozni vay csak úgy valahova régen én is hasonló helyzetbe voltam tudom milyen:)
2013. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 asdokininja3 válasza:
szépen húzd ki a számítógépedből a főkábelt, aztn menny ki séátélni :D ott keress barátokat, hülyéskedj.. és máris szebb lessz az életed.
2013. márc. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ugyan hol setalnek? Igy nem lehet ismerkedni. Minden este kimegyek a baratnommel setalni, szetrohogjuk magunkat de meg soha senki nem jott oda hozzank. Vagyis oregembereken, ciganyokon kivul senki.
2013. márc. 10. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!