Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tanácsoltok, mi az, amit...

Mit tanácsoltok, mi az, amit akár most ebben a pillanatban megtehetek azért, hogy jobban szeressem magam?

Figyelt kérdés

18f.El vagyok keseredve az életben mivel egy nulla vagyok jelenleg, hallottam sokfelől, hogy amíg magam nem szeretem, más se fog, meg mást se tudok szeretni, tehát szar életem lesz. Már jelenleg is az, nincs barátnőm, két-három éve még csak új barátokat sem szereztem, nemhogy nőt, még csak randin se voltam. Szegény vagyok, otthon sokan vagyunk testvérek kis helyen, sok a konfliktus.Tényleg nem a konfliktusokkal, veszekedésekkel van bajom, hanem azzal, hogy nincs egy kis hely se, ahova ilyenkor el lehetne vonulni, és ez a tanulásba is gátol. Bár megoldom, mert jövőre egyetemre megyek, kollégista is szeretnék lenni.


Sovány alkat vagyok, szerintem közel a kóroshoz(olyan 180 centi körül vagyok, hatvanöt kilómmal), ez ellen próbáltam tenni is, edzőterembe jártam egy évig, de betegségek sorozata miatt abbamaradt az edzés, és mostanra már úgy el is gyengültem, hogy az edzéstől is elment a kedvem.(főleg azért mert akkor az az egy év munka pár hónap alatt semmibe veszett). Mondjuk mikor edzettem akkor is max 70kg-ig mentem el, tehát sovány maradtam, de jobban éreztem magam.


A másik ami már nálam negatív irányba ment el, az a kapcsolatok kialakítása, már a társaságot se nagyon kívánom, mert sokszor nincs közös téma. Akivel meg tudnék beszélgetni, azzal se teszem, mert nem szeretek valamiért beszélni:((kivéve marhaságokról a haverokkal:D). Van pár barátom, de egyiknek sincs igazi társasági élete, nincs nőjük stb. bár ők legalább edzenek, régebben ők csábítottak le edzeni.


Viszont az edzetlenségem már nem csak annyiban mutatkozik meg, hogy sz@rul nézek ki, hanem ha leülök egy székre akkor fáj a fenekem, mert kb. a csonton ülök.


Barátnő témában meg olyan rosszul állok, hogy két lánnyal csókolóztam, ennyi volt a max. Szűz vagyok. Nem is ez a fő gondom, hanem, hogy ez a két nő se tartott két hétnél tovább.Unokatesóm látom, hogy még csak 15 éves, de már körülbelül egy éves kapcsolata van egy jó nővel aki ráadásul idősebb is nála. Ilyenkor, ha rá gondolok, figyelmeztet, hogy mennyire mélyen vagyok hozzá képest.


Mit tanácsoltok, mi az, amit akár most ebben a pillanatban megtehetek azért, hogy jobban szeressem magam? mert ha csak úgy rá gondoltam(ugye az előbbi tényezők miatt) nem ment. Edzettségemen javíthatok, holnap megyek újra a konditerembe.Bár lehet, hogy egy csapatsport jobbat tenne?

Viszont barátnőt nem tudom honnan szerezzek, tényleg úgy megy az ismerkedés, hogy bemegyek valami szórakozóhelyre, és megszólítok pár nőt?Még ilyet nem csináltam:S


Hozzátenném azt is, hogy nem teszek valamiért egyedül dolgokat, félek egyedül lenni.Valamiért kívánom, hogy a barátaimmal legyek, vagy valakivel aki "fogja a kezem". Ezt abból veszem észre, hogy egyedül kb iskolán kívül nem is mozdultam ki otthonról. Még nem csináltam olyat, hogy egyedül kimozdultam a városba mondjuk ismerkedni.


Bocsi az esszéért és ha fárasztó volt végigolvasni. De kérek segítsetek, el vagyok keseredve. Egy szürke, befolyásolható, senki vagyok.Valaki szeretnék lenni.

Kösz előre is a választ, azt hogy végigolvastad:)18f


2013. jan. 23. 17:53
 1/3 A kérdező kommentje:
A tanulást nem említettem, mert abban még jó vagyok, bár az elkeseredett életem arra is rányomja a bélyegét sajnos egyre kevesebb a kedvem tanulni, fáradékonyabb is vagyok(bár nem sportolok semmit)
2013. jan. 23. 17:56
 2/3 poet1 ***** válasza:
ha ez vígasztal: majdnem harminc vagyok, sosem csókolóztam,sosem volt kapcsolatom és nem voltak soha barátaim,pedig jóképű vagyok,csak egész egyszerűen nem értenek meg ahogy kéne. Előítéletek! Ennek ellenére boldog vagyok,mert hívő vagyok!
2013. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom keress magadban olyat amire felnézhetsz önmagadban. Azt mondod jól megy a tanulás, keress valamit ami érdekel téged, és azon a területen legyél nagyon jó.
2013. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!