Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha egy 16 évesnek még...

Bazsikahh kérdése:

Gáz ha egy 16 évesnek még képzeletbeli barátai vannak?

Figyelt kérdés
nem ugy hogy beszélgetek velük, meg ilyenek, csak ha épp egyedül vagyok akkor képzelem őket oda...

2013. márc. 9. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést tedd fel előbb a gondviselőidnek!

De szerintem te is tudod rá a választ.

2013. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincsenek igaziak?
2013. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

kezdj el inkább igazi emberekkel ismerkedni.

Szerintem ez gáz.Mármint nem úgy hogy ciki hanem úgy hogy gáz.Beteg a lelked és ezt orvosolni kell.Ha egyedül vagy és unatkozol akkor foglald le magad,menj el egyet sétálni,biciklizni ,építs hóembert ha lesz hó,menj el valamilyen sport edzésre,járj el könyvtárba olvasni,vagy keress valami olyan hobbit ami érdekel.A lényeg az hogy próbálj emberek közé menni és ne unatkozni.Én 16 évesen csak aludni meg enni jártam haza :) Na jó ez sem egy minta életmód...

2013. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 asdokininja3 válasza:
utolsó kommentelőnek, a kérdező egy szóval nem mondta hogy nincsenek barátai.
2013. márc. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Asdokininja3 !

Ha vannak barátai akkor miért van szükség képzeletbeli barátra?

2013. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem. Én sokat voltam egyedül, de annyira sosem, hogy képzeletbeli barátaim legyenek. Találtam ki történeteket, sőt a mai napig, de az nem ugyanaz. Azokat meseként kezelem, és találok ki képzeletbeli párbeszédeket, de azokat inkább író- és fogalmazásbeli gyakorlatnak tartom. Őszintén szólva, én sok dolgot el tudok képzeni, de ez a dolog valahogy nem megy. Mármint el is hiszed, hogy mondjuk, egy kétméteres szőke a képzeletbeli barátod? Vagy macskafüle van? Odaképzeled őket? És mit csinálnak?
2016. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!