Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak mind azt hangoztatják, hogy a természetes lányok jönnek be nekik, közben mégis a plazacicákra buknak?

Figyelt kérdés

Másik kategóriában feltettek egy kérdést, hogy mi a véleménye a pasiknak a műkörömről. A válaszolok egy véleményen voltak, hogy mennyire gusztustalan a műköröm, és hogy a természetes lányokat szeretik.

De most konkrét példát írok. Az osztályomban a lányokat nézem, a fele átlagos ruhákban jár, semennyire vagy csak minimálisan sminkeli magát. Szóval ők a természetes lányok csoportja. Míg másik csoportba azok a lányok, akik többet töltenek tükör előtt mint könyv fölött. Vagyis műköröm, póthaj, erős smink. Persze mindkét csoportban van okos leányzó és rettenetesen buta is. De összességében, a természetes lányokból (11 ember) 2-nek van pasija, míg a másik csoportból (9 ember) 8-nak van. De ez szinte mindenhol így van, hogy a visszafogottabb lányokra kevésbé mozdulnak.

Akkor most akik azt írják, hogy a természetességet szeretik, azok csak elviekben gondolják ezt?



2013. jan. 24. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts!

Az arányok azért ennyire nem drasztikusak, és lehet, hogy a kikent p*csákra könnyebben buknak az agyatlan izommacsók, de a természetes lányok általában igényesebben választják meg, hogy kivel járnak, és tartósabbak a kapcsolataik.

2013. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz két ember kell, így hiába tepernek a természetes lányok után, ha azok elutasítják... velem is ezt csinálják... pláza kurv@t kaphatnék, de az kell a halálnak.
2013. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Amúgy is műköröm? Azzal rendesen nem lehet markolni. Nekem olyan lány kell, aki be tudja egyedül is röffenteni a hátsó udvaromban 60 éve lapuló tigrisemet ( http://www.youtube.com/watch?v=ROnb5ouBjNc), ha éppen szükség van rá.
2013. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak a cicafiúknak(páwa) jönnek be a plázacicák.
2013. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát én nem bukok a plázacicákra,szépek,de több kell.

Általában nekik nincs...

2013. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én arra bukom ha egy lány természetesen néz ki bombázóan de ha ez nincs meg akkor javíthat rajta egy kis smink és a plázacicusokon legalább látom hogy akarnak is valamit.
2013. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Miért van az, hogy a nők mind azt hangoztatják, hogy a normális pasik jönnek be nekik, közben mégis a bunkó köcsögökre buknak?
2013. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az igazi férfiak sohasem buknak plázalibákra. Azoknak is megvan persze a párjuk, a maguk szellemi szintjén.
2013. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7.-et osztom...

Mellesleg nekem is a természetes lányok jönnek be,nem azok,akik a tükör előtt nőttek fel...És vagyunk így még jó páran...Persze fellángolás van 1-1 csaj iránt,hogy mégis milyen jó, de ezek nem tartanak sokáig...Fantázia kimerül idővel,a lotyók elkopnak, de a természetesen szép lányok megmaradnak, ami tökéletes ;)

2013. jan. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Úgy nyitottam meg ezt a kérdést, hogy most írok egy nagyon hosszú és k.urva okos választ de lusta vagyok:DD


Viszont lényegében szerintem csoportokra lehet ezt szedni:

Miért kell egy fiúnak egy idétlen, (akár hülye is) plázacica?

- A mai világban az a menőbb, akinek "híresebb csaja" van.

- Míg egy normális csajra legtöbbször egynéhány hónapig kell azért várni, addig nagy az esély, hogy egy plázacica egy hét, jobb esetben egy buli alatt meg is van.

- Ameddig egy normális lány talán még az illető fiúba bele is szeret, addig egy plázacicánál ennek az esélye egy lottó ötössel ér fel.(Így esélye sincs a fiúnak, hogy lekösse magát.)


Miért nem kell egy fiúnak egy ilyen csaj?

- Mivel ezek a csajok vagányabbak, nagyszájúak, a papírp*csöket messziről elkerülök, így az ilyen fiúk rajthoz sem állnak, és bebeszélik mind maguknak, és másoknak, hogy nekik ilyen csaj nem kellene.

- Volt dolguk ilyen csajjal és hamarabb vágnák le a töküket, minthogy ilyennel összeálljanak mégegyszer.

- Zsigerből utálják őket, így nem is állnak össze velük.

- Normális hosszabb kapcsolatot akarnak, amire mint fentebb írtam, ilyen csajjal nagyon kevés az esély.

- Tényleg a természetes csajokat szeretik.



Amúgy ez a helyzet változni nem fog kedves kérdező, ameddig ti,(gondolom te a "természetes" csajokhoz tartozol) Istenként kezelitek, ezeket a bunkó idióta félcsecsekincsüng csajokat, és titokban szeretnétek olyan "hírnevet", (ha ezt lehet ezzel a szóval kifejezni) és erről álmodoztok..Ja meg facebookon megy az irigykedés, hogy hú annak a r.bancnak már megvan a képén a 143. lájk is..:))



Jaaaa...és még annyit, hogy van különbség a fogalmak között.

Attól egy csaj nem lesz természetes, hogy igénytelen, és nem igyekszik csajosabban öltözködni.-És itt egyáltalán nem k.rvás vagy drága öltözékre gondolok.Mondjuk ha ápolt, és legalább a szeme kivan húzva,(több nem is kell, semmi más smink, rúzs, vagy körömlakk), felvesz egy csukát, farmert, pólóing, szép a haja, és látszik, hogy visszafogottabban de csinosan öltözködik, hamarabb elkezdenék vele ismerkedni, mint akármilyen r.bancra öltözött csajjal, vagy egy olyannal aki semennyire nem ad magára.

Viszont aki plázacicának öltözik, attól nem biztos, hogy agyilag hülye, vagy r.banc.Nekem van ilyen ismerősöm, igaz csak egy, akit nem ismernék, nagy r.ngyónak gondolnék, közben pedig az egyik legokosabb csaj haverom, csak neki ez az öltözködés jön be.Van ilyen.

Na, hogy lásd nálam nagyjából milyenek is ezek a csajok:

Igénytelen:

[link]

Plázacica:

Plázacica:

[link]

Normális:

[link]



Persze, találhattam volna normálisabb képeket is, csak mondom lusta vagyok:D

És végül mégis csak sok lett..Föck-.-K.rva kávé mindig ezt hozza ki belőlem:DD

2013. jan. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!