Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen foglalkozás illene...

Milyen foglalkozás illene hozzám ezen tulajdonságok alapján?

Figyelt kérdés

Igazából elég összetett a kérdés,jelenleg arab szakos egyetemista vagyok, viszont ezzel 2 év múlva végzek, és vagy szeretnék egy olyan minort amivel ilyen irányba tudok menni amit le fogok írni, vagy olyan mesterképzésre szeretnék menni,ami ezzel kivitelezhető,de igazából nem tudom milyen olyan konkrét foglalkozás van,ami felöleli mindezt.


Kiskorom óta szenvedélyesen vonzódom a régi dolgokhoz.Konkrétabban pl.kiskoromban,olyan 7-8 évesen családfakutató szerettem volna lenni.Nagyon szerettem beszélgetni az idős nénikkel,hogy milyen volt az élet akkor,amikor ők éltek, minden áron fel akartam kutatni a családfámat,ez sikerült is kb.10 éves koromban, levéltárból levéltárakba járogatva.Akkor családfakutató szerettem volna lenni,viszont a szüleim lebeszéltek róla,és nem is tudtam konkrétan hogyan lehet ennek tanulni.(feltételezem történelem szak).Mindíg is (ne értsétek félre) szerettem temetőkből temetőkbe járni, a nagyon régi sírokat tanulmányozni,és a sírokon lévő régi képeket.Lelkesedtem a megsárgult,nagyon régi fényképekért, akin pl.egy család látható, és minden létező antik dologért.


Ti mit tudtok javasolni? Milyen olyan foglalkozás van,ami mindezt felöleli?Ahol ilyen dolgokkal tudnék foglalkozni?


2013. márc. 10. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Régész, könyvtáros!
2013. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :)


régész az már nekem is megfordult a fejemben, viszont könyvtáros az soha nem lennék :D

2013. márc. 12. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!