Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Őszintén, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Őszintén, ha belegondoltok.

Figyelt kérdés

Másfél éve együttvagy egy lánnyal.

Szeretitek egymást,viszont van egy külső személy aki mindig kavarja a sz*rt.

Bocs az erős kifejezésért.


Ő magyarul az édesanyukája..


Nem engedi sehova a lányt,kivétel ha nem velem van.

Bárátnőivel mehet,de a barátjával nem.

Sokszor ajánlgatta a fiúkat,hogy ezzel meg ezzel járjon inkább a lány.


Próbáltam kedveskedni anyósomnak.

Több ezer ft-s ajándék névnapra,udvarolni járok,ha nem tud valamit a sz.gépen megmutatom,ha elromlik megcsinálom,ha film kell hozok,bármit kér megcsinálom..

Mégsem változik semmi.


Anno azon lázadoztam,hogy nem aludhat itt.

Nem szexet akarok én,mivel azt iskola után is megcsináljuk ha akarjuk.Hanem csak éjszaka átölelni.

Mégsem engedni.

Fényes nappal sem jöhet.Ha jön,akkor a barátnőmnek kikell ordítania érte a lelkét.

Ma pl,a városba nem engedte szétnézni kicsit,1-2 órára.

Szóval legkésőbb 11re a barátnőm hazaért volna.


Én megértem,hogy konzervatív,én mindent megértek.Viszont a barátnőm nővére,fél évvel volt idősebb,és 5 napra engedte,az akkori barátjával sátorozni.


Ti mit tennétek?

Kitartanátok?

Őszintén.

Lehet mondani,hogy ha szeretem kitartok mellette,viszont ha belegondolsz,hogy másfél éve alatt,ha heti kétszer int be,hogy nem mehet a barátnőd sehova,(télen nyáron),akkor is vele maradnál?-Vagy akkor most ÉN VAGYOK A SZ*R EMBER??-hogy fel merek szólalni?


Vagy félreállnál,és próbálnád elfelejteni a barátnőd?



+

Te lennél a hibás,hogy ezek után,másfél évvel felmersz szólalni,hogy ezek miért vannak,így mindig és miért nem úgy..Szóval a barátnőd szemében te vagy még a rossz,és rád duzzog.



18F


2010. nov. 19. 22:52
 1/6 Pocahonsaurus ***** válasza:

szereted, nem?

ha a barátnőd is szeret, neki is szar ez az állapot, minden nap elviselni az anyját, és ha mellé ki is dobod akkor nagy gebasz lesz nála. meg nálad. beszélj az öreglánnyal, szembesítsd a tényekkel, váratlanul, egy kedves békés vacsora alkalmával

2010. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez arra emlékeztet, mikor anno a volt nőm bemutatott a szüleinek. Neki is hasonló beállítottságú anyja volt. Az anyja rögtön olyannak ítélt meg, mint amilyen nem voltam. Én rögtön az első alkalommal kiosztottam őt. Nem tetszett neki meg a lányának sem.

Végül a volt nőm apja mentette meg a programot. Azután már az anyuka is fiamnak szólított. Beszélj az anyuka fejével, ha szereti a lányát, akkor elfogadja a döntését és tiszteletben tartja azt.

Én a helyedben simán kiosztanám, mint a paklit. De sajna nem vagyok... Beszélj a fejével, szép szóval sok mindent meg lehet oldani.

2010. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd a te pártodon áll, meg lehetne oldani barátnők segítségével vagy egy alibi-baráttal. De ha ő is ellened van, tényleg gondolkozz el a kapcsolaton.
2010. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyuka nem téged választott a kisebbik lányának. És kis szerencsével el is fog követni MINDENT hogy összeugrasszon titeket, még akkor is ha a fejed tetején zsonglőrködsz.

Jobb ha beletörődsz, élvezd amíg lehet ha meg nagyon szorít a hurok ülj le a barátnőddel és közöld vele, hogy NEKI kell kezdenie valamit az anyukájával mert különben képtelenek lesztek folytatni a kapcsolatot.

Ha szeret a barátnőd, lépni fog és rövidre zárja az anyukát.

Amúgy meg, Apuka nincsen akivel jóban lehetsz?

2010. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szar ügy mindenképp. Amikor olvastam már kigondoltam hogy na itt csak annyi kell hogy megmutasd talpraesett vagy, de látom mindent megtettél már.


Esetleg nincs valami tetkód vagy ékszered ami miatt utál? A konzervatív szülők az ilyet nem nagyon fogadják el, alapból huligánnak neveznek.


Végül is szerintem ha a lány szeret és te is őt, akkor ketten meg tudjátok győzni az ősöket, csak sok energia és kötélideg kell hozza...


Sok szerencsét!

2010. nov. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az apuka 2 havonta jön haza,mivel külföldön dolgozik.

Vele jóban vagyok..


Nem vagyok huligán..9 évig egyházi iskolába jártam.


Maximum a pénztárcám vastagsága zavarhatja,mert nem vagyok ricsi rics..

2010. nov. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!