Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki akart vagy akar öngyilkos...

Ki akart vagy akar öngyilkos lenni? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2013. márc. 11. 16:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
nekem régebben megfordult a fejemben,utána azt mondtam hogy csak azért sem "győz le az élet",szal nem adom fel csak mert valami sz*r,erőt gyűjtöttem és rendbe hoztam az életemet
2013. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Egyszer, 15 éves koromban. Új iskolába kerültem, nagyon mások voltak az emberek, és nem tudtam nyitni feléjük, nagyokat változtam előtte így is. Hónapokig senkivel sem beszéltem. Aztán egyébként is sokat gondolkodok, de mikor magányos vagyok főleg, és nem tudtam már a pozitív dolgokra koncentrálni, vagy egyáltalán arra, hogy mi várhat még rám az életben. Csak arra tudtam gondolni, hogy milyen felesleges és értelmetlen minden egyes pillanat, és akkor egyik reggel úgy keltem fel, hogy itt az ideje. Már rég megszereztem a gyógyszereket, egyszer ki is dobtam a felét, aztán a másikat vettem be. Utána 1 napot és 1 éjszakát töltöttem a kórházba, életem legrosszat éjszakája volt. Mármint semmi fizikai fájdalmam nem volt, de úgymond teljesen üres voltam, fel sem tudtam fogni, hogy mi történik velem, hiába próbáltam. Aztán elakartak vinni a pszichiátriára, de ott már azért volt annyi öntudatom, hogy megkértem anyukámat inkább menjünk haza, és az az igazság, hogy Ő sem akart ott hagyni. Aztán úgy 2 hétig nem jártam iskolába, pszichológusnál voltam 3-4 alkalommal aki nagyon sokat segített abban, hogy megint önmagam legyek, aztán abbahagytam a kezelést, és magamtól éldegélek azóta is, ha nem is boldogan, de kiegyensúlyozottabban, erősebben :) Valahol úgy érzem, hogy kellett, hogy egy ilyen súlyú esemény megtörténjen velem, hiszen akkor lehet, hogy sosem tudok változtatni a dolgokon. Visszagondolva, ott, akkor, ezt tartottam helyesnek és ésszerűnek, szóval a mai napig nem bánom, hogy volt egy sikertelen öngyilkossági kísérletem.
2013. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Egyszer fordult meg a fejemben, tizenévesen, amikor egy lány, aki nagyon tetszett, összejött mással és mindennap láttam őket a suliban. Utólag belegondolva már szégyellem, mekkora hisztis kis p.cs voltam. :D
2013. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Minden nap. Felfogás miatt.
2013. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
100%
Én kb 15 alkalommal probáltam meg,méreggel,gyógyszerekkel,vegyszerekkel,akasztással,de még mindig élek sajna.Igaz amikor felhuztam magam akkor 2 hétig komában voltam,apám levágott a kötélröl
2013. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Gege2012 válasza:
Szinte az iskolai minden napok az őrületbe kergetnek. Nem akarok öngyilkos lenni de nem sok kell hozzá hozzá tenném gyerek vagyok.
2013. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
huha, megelepett milyen friss a kérdés....épp öngyilkos akarok lenni én is. a héten próbálkoztam, egy zacsit húztam a fejemre h fuljak meg, de nem sikerült teljesen elszigetelni és épp jött a barátom is. De ahogy "szívtam" a levegőt, nagyon szar volt, szóval ha megteszem, gyógyszer+alkohol. az ugye beválik?
2013. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Zacskót a fejre? Elég extrém... én is régóta halogatom az öngyilkosságot, de én tuti biztosra megyek, kilessz (kivan)tervelve. Szerintem nem bírnád ki hogy ne tépd szét a zacskót, vagy ha megkötözöd magad, akkor kiharapd. Ha nem tudod magad megölni, akkor ne is próbálkozz vele, az csak figyelemfelkeltés, inkább javíts az életeden. Ha tényleg megakarod ölni magad, akkor úgyis biztosra fogsz menni. Annál rosszabb nincs, amikor valaki csak kísérletezik... az életét csak még jobban tönkreteszi, (fizikailag, és szellemileg is) de meghalni úgyse fog tudni. Aki teheti igyekezzen javítani az életén, bármilyen nehéz is. Ha már tényleg nem megy, minden esély oda, éhezel, nélkülözöl, NA arra rávársz még legalább egy évet, és utána elfogadom.
2013. márc. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Számtalanszor és most is meg akarok halni csak gyáva vagyok megölni magam :/

Azért mert az életem egy nagy szar :(

2013. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Mert nem látom az élet szépségét. Nem arra gondolok, hogy pályakezdő munkanélküli vagyok lassan egy éve, egyszerűen nincs, ami motiválna. Beállni a robotba, hogy aztán befizessem a rezsit, kaját vegyek. Talán még utazgassak is. Még ez sem motivál. Már 14 éves korom óta tudom, hogy egyszer megteszem, és már NAGYON közel állok hozzá. ;) Remélem, nem csak kísérlet marad.

22

2013. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!