Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lenne a legjobb? Érdemes...

Mi lenne a legjobb? Érdemes meghalnom vagy most már szenvedjem le ezt a jó sok évet?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolok rá, hogy jobb volna meghalni, mert ennél rosszabbul nem lehet élni a környéken.....

Én még fiatal vagyok és az egyetlen megoldás az lenne, ha elköltöznék és teljes mértékben törölni az eddigi éveimet, sőt még a hátralevő párat, amíg nagykorú leszek, de nem akarok. Itt él a családom, akiknek nagy része még idegen nyelvet sem beszél, nem tudok elmenni. De itt maradni sem, mert itt az álmok nem, inkább csak a rémálmok teljesülnek...

Fölösleges volt megszületnem, mert csak a megélhetést nehezíti a jelenlétem, de ezt nem képes fölfogni senki sem a családomban. Jobb lenne nekem odaát, itt semmi jó nincsen.



2013. márc. 12. 17:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

nagyon titokzatos vagy :D majd éberen járok :)

na de kitudja, lehet egész baráti a kapcsolatunk csak nem "tudjuk" :D

2013. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A közelben van a Gt. :D Ma is láttam vonulni a csordát hatodik óra után lehetett valahogy, mentek haza:)
2013. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

aha megfigyelsz az szép :D még jó hogy nem oda járok :) :D

de egyébként hozzám is közel van szal nem lehetsz messze :D

2013. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Lehet csak kamuzok és nem is vagy Tarjáni :D
2013. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
mármint te kamuzol :)
2013. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
na de kérem miért kamuznák?:D akkor nem tarjánt írtam volna az is biztos :D rossz ilyennel viccelni :DD
2013. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igazad van! :) Még kimondani is rossz: SALGÓTARJÁN :D

Mindjárt rosszul is leszek, jön majd értem a mentőhelikopter :D Szerencsés az olyan salgótarjáni vagy környékbeli akinek sikerült itt éppelméjűnek maradnia :)

Ha látsz majd egy lányt az úton, aki úgy néz mindenkire nagy szemekkel mintha legszívesebben meggyilkolná az embereket és globálisan az egész várost, (tisztelet a néhány kivételnek), az én vagyok:D Bocsi, ha véletlenül rád is, a szokás hatalma :D

2013. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem, Budapesten élek (tudom van rosszabb is, de nem érdekel), viszont annyira nem érzem már jól magam se itt Pesten, se máshol.... se az országban, se külföldön - sehol nem jó
2013. márc. 12. 20:38
 19/21 anonim ***** válasza:
:( Hát én sem tudom hol lenne már a legjobb! De legalább annak örüljél, hogy nem vagy tarjáni, mert engem például már a roham mentő fog egyszer elvinni, ha még sokáig ebben a városban kell élnem :) Amúgy bocsi, hogy itt parádéztunk a tarjáni cimborámmal, csak sortársak vagyunk, egy helyen lakunk :D
2013. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Skywalker33 ***** válasza:
95%

Szia,


bocsika de az emberi élet végtelenül értékes és egy bizonyos életterv mentén halad aminek a tervezésében te is részt vettél. Ha kilépsz akkor csak elvégezetlenül hagyod a dolgod azaz kezdheted előről.

Érdekes hogy az utcán élő, enni csak ritkán tudó indiai sokkal boldogabbnak tartja magát...ebből is látszik hogy ez az érzékelésed nem objektív azaz főleg benned dől el mit gondolsz az életedről és találsz e benne szépet. Más szóval kőkeményen te vagy felelős a saját helyzetedért, ettől persze együttérzésre és szeretetre méltó vagy..sőt!

Valszeg fizikai körölményeid nem olyan rosszak hiszen éhezve az utcán nem neteznél....Akkor pedig a mentális, érzelmi állapotodról beszélsz...amire komoly befolyásod van. Hajrá!!


T :)

2013. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!