Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, teljesen reménytele...

Úgy érzem, teljesen reménytelen az életem. Mit tegyek? (jó néhányszor már az öngyilkosságon is elgondolkodtam. ).

Figyelt kérdés

A koromat inkább nem írom le, mert egyből jönnének a rosszindulatú megjegyzések.

Legyen elég annyi, hogy úgy érzem senki sem szeret. 1 igaz barátom van, de vele nem tudom (vagy nem akarom) megosztani az érzéseimet. Inkább mindent magamba folytok, legyen az öröm, bánat stb... mert utálom az embereket... félek megbízni bennük..utálom, hogy mindig a külső alapján ítélnek, kihasználnak, elárulnak, egyszóval: köcsögök. (már elnézést....persze vannak kivételek, de ezeket nehéz megtalálni).

Rossz látni, hogy mostanában a rendes fiúk is a ribik után futnak, mert 'jól néz ki, formás, nagy mell'.. közben meg annyi neki a srác, h egy 'menet' aztán viszlát... nem értem, miért nem olyan lányokat keresnek akik tényleg szeretetre vágynak, és adnának is... (ezek ált. a magamfajta, zárkózott, csendes lányok), de ezek nem kellenek senkinek, mert 'nem jól néz ki', meg 'csúnya'. Nem értem az embereket.

Valahogy mindig sikerül megbántanom azokat akik közel állnak hozzám... tehetségem van a dolgok elb*szásához, h finoman fogalmazzak.

Család... hát nemtudom. Úgy érzem a szüleim nem tudnak megérteni. ők ehhez túlságosan 'realisták'...már próbáltam beszélni velük, de azzal jöttek h "ez hülyeség, ne foglalkozz ilyen baromságokkal...stb."

Még rengeteg dolog van, de most nem jutnak az eszembe...



2013. márc. 14. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
" nem értem, miért nem olyan lányokat keresnek akik tényleg szeretetre vágynak, és adnának is... (ezek ált. a magamfajta, zárkózott, csendes lányok)" Na ez azért nem igaz, a csendes még oké, de a zárkózott... Azoknak, akik zárkózottak, a 90%a antiszociális, vagy idióta, vagy idegesítő, vagy valami olyan dolga van, ami miatt az emberek nem állnak le vele.
2013. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ne legyél már ilyen csökönyös:) hülyeség ebben gondolkoznod h öngyi legyél....nem az összes fiú a ribikre bukik,vegyük az én lb-met-ő sem valami szép,husos és mégis volt már pasija...és hogyha az az úgynevezett ˝lb"-d tényleg az lb-d akkor bízz meg benne és mondd el magyarázd el neki a problémáidat hidd el ha igaz barátod akkor próbál majd rajtad segíteni:) a szüleiddel is beszéld meg ezt az egészet.ha meg valakit megbántasz akkor kérj tőluk bocsánatot h csak dühös voltál... sokat éreznek úgy mint te hidd el,de mindenre van megoldás;)
2013. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gondoltal mar arra ,hogy az elet egy nagyon klassz dolog ..foleg ha nem masok velemenyet tartod fontosnak?????
2013. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én sose tartottam fontosnak mit gondolnak mások...
2013. márc. 14. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:

ez általában pont fordítva van, ilyen lány enm igazán létezik, furcsa városban élhetsz.

gondolom még fiatal vagy, majd idővel te is beolvadsz nyugi.


meg egy lánynál a zárkózott azt jelenti hogy unalmas, felszínes és nem érdekli semmi.


szerintem keress a közeledben új barátokat, a szüleid meg felejtsd el. azok általában idióták.

2013. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sajnálom, hogy ilyen életed van, próbálj meg keresni valami hobbit vagy sportolj, az le fog kötni és akár új ismeretségeket is szerezhetsz. Én is hasonló kaliberű lány vagyok mint te, hasonló gondolatokkal, de próbálok pozitív lenni...
2013. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az öngyilkosság nem old meg semmit semmi értelme
2013. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menjél el az állat menhelyre,vigyél ki kutyát sétáltatni,meglátod az állatok sokkal szeretetre méltóbbak,mint az ember. Amúgy meg hallgasd meg a videómat a youtube-on,rengeteg érzelem van bennük. Már az is őrület ,hogy ide írok,de ám legyen,hát ha megjön az életkedved.

[link]

2013. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!