Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én ezt már nem bírom. Mit...

Én ezt már nem bírom. Mit tegyek. Zárkózzak el a világtól vagy mit tegyek? Sokszor már öngyilkosságon gondolkoztam.

Figyelt kérdés
nem itt szereteném leírni hanem aki beszélgetni szeretne, ami nagyon jól esne az inkább írjon egy pirivát üzenetet!
2011. aug. 28. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
szia! irj emailt! hány éves vagy?
2011. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz, fiú vagy lány vagy?
2011. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lány, mindkettőtöknek írok.
2011. aug. 28. 10:33
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz:)
2011. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Walk With Me ***** válasza:

Szia,

Én túlvagyok már rajta (persze nem sikerült), de hidd el nem lenne megoldás. Még ha úgy is érzed az adott pillanatban (vagy ilyen pillanatok hosszú egymásutániságában), hogy nincs értelme és sz*r minden, hidd el, hogy van remény. Ha gondolod nekem is írhatsz, szívesen beszélgetnék Veled a dologról.

2011. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is írhatsz,ha gondolod!
2011. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam hogy elzárkózok mindentől.. Írj nekem is, majd együtt megoldást találunk a problémákra!!: )
2011. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erdőbe menjél,messze mindenkitől. Nekem ne írj létszíves,mert én is utálom az embereket,de valahogy ,így névtelenül jó írogatni.
2013. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 David82 válasza:
Utolsó hozzászóló: Miért jó névtelenül írogatni? Én csak névvel szeretek. Még a vezetéknevemet is leírom, ha kell. Ha szereted az embereket, meg a tömeget, akkor hétköznap délután 4 órától 6 óráig legyél a Deák téri aluljáróban, vagy metróállomáson. És mondd azt: "Szeretlek benneteket emberek." :)
2013. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!