Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek a duci vagy a...

Szerintetek a duci vagy a vékony lányok a keményebbek?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha úgy 25 évesen egy 45-50kg-mos csaj és egy 75-80kg-mos csaj elkezd birkózni vagy verekedni akár játékból,akár komolyan általánosságba kik nyernének?(Mennyi esélye lenne a vékony csajnak?)

A vékony csaj is elég izmos és gyors de a duciba is van erő rendesen és ő sem lassú!

Ha esetleg történt veled ilyen vagy csak hallottál róla létszi írjátok meg fontos lenne!


2009. szept. 15. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a vékonyakat ütni fáj mert csontot üt,a dagin zsirt az felfogja az ütés erejét.Az ütés erje függ az izom mijenségétől:zsírizom,húsizom a húsizommal nagyobbat lehet ütni.A méret is sokat számit egy izmos 50kg-s csaj elég alacsony lehet mert az izom nehéz.A másik majdnem 2x akkora. Én szerintem a dagi győzne.
2009. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát..sztem akk lenne esélye a vékonynak ha MMA-zik vagy vmi ilyesmi...de lehet h anélkül is lenne:)
2009. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Bocs nem dagi,duci.
2009. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez konditól is függ, a ducik többnyire hamarabb elfáradnak, szal ha a vékoony tegyükfel félreugrik vagy kikerüli a dagit az idővel elfárad, és igy máris jók a vékony esélyei.
2009. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát..:D 1ik bnőm nádszál vékony ugyan olyan magas mint én vagyok.. na most 45 kg én meg hát 57kg. És hát nem viccből meg nem játékból mentünk egymásnak és hát elkel mondanom a bnőm kerekedett felül. Na de 1 másik alkalommal 1 nálam husosabb ( szóval már dagi volt a csaj) hát könnyen leterítettem.. Szóval ez tényleg csak a fizikumon múlik.. lehet vékony de erős és lehet nagydarab de gyenge.
2009. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
ez mijen hüje kérdés... jaj
2009. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
15:54, te hülyébb vagy mint a kérdés
2009. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

20:35

Lehetne ezt egy kicsit bővebben?

Hogy is volt ez pontosan a barátnőddel?

2009. szept. 18. 23:36
 9/11 anonim válasza:

Személyi edzőként hadd válaszoljak:

Elfogultság nélkül állíthatom a soványak javára:

1.mint előttem említették,a ducik hamar elfáradnak.

2.Lassúak:ha sovány vagy,s nem hiszed,pakolj tele egy hátizsákot 30 kg súllyal,s próbálj vele mozogni.

3.Állóképesség:nagy általánosságban elmondható,a sovány emberek állóképessége sokkal sokkal jobb.

Persze minden edzettség függvénye.

Személyes tapasztalat:pár éve,még lánykoromban 2 duci

lánnyal voltam kénytelen verekedni,meg kellett egy barátnőmet védeni.Ketten jöttek ellenem.A földön már nem ütöttem őket.....

48 kg vagyok,165 cm.

De gyerekkoromtól sportolok.

És ezt tanácsolom mindenkinek.

Az életben már nagyon sokszor hasznomra vált.

2009. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a barátnőm 17éves 48kg. házibuliban egyszerre nyultak a vodkáért egy o.társával. végül játékos lögdösődés majd birkózás lett. a barátnőm kétválra fektette a nála nagyobb csajt. kb 60-65kg és egy magasak. szerintem a gyorsaság döntött és az alkohol szint:)
2010. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!