Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak még rajtam kívül ilyen...

Vannak még rajtam kívül ilyen magányos emberek egyetemen?

Figyelt kérdés
Elég nehezen barátkozom,és zárkózott is vagyok kicsit.(egyébk lány vagyok).Nincsenek itt barátaim,esetleg néhány emberrel váltok egy-két szót!Most vagyok másodéves,azt hittem,mostanra már kialakul,de nem!Van még valaki így ezzel?Mennyire "beteges"?
2009. szept. 15. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem csak egyetemen, melóban is vannak.
2009. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
én már gólyatábor előtt lespanoltam néhány emberrel, mostanra a fél évfolyammal jóban vagyok, pedig csak gólya vagyok. Csak kezdj el velük dumálni, vagy ülj be a kari büfébe egy sörre.
2009. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak egy lánnyal vagyok jóban, pedig Szombathelyre járok egyetemre egy számomra ismeretlen városba. És őt is a felvin keresztül "szereztem be" de szinte az egész napounkat együtt töltjük, a csoporttársaimnak pedig csak köszönök és ennyi velük a kapcsolatom
2009. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
meztelenkedj tobbet (mondjuk a bulikon) es egybol joooo sok baratod lesz
2009. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

haha :)

de mivel nem ismerek senkit,nem járok egyetemi bulikba!!!

2009. szept. 16. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!