Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Cikinek számít ha valakit...

Cikinek számít ha valakit érdekel és hallgat komoly zenét?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egyelőre, Mozart, Vivaldi a kedvencem, amikor itthon vagyok, mindig ilyesmiket hallgatok. Én komolyan nem tudom mi ezzel a stílussal a bajuk embereknek.

Köszönöm! 22/fiú


2013. márc. 18. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aki valóban szívéből szereti a Zenét az nem tesz fel ilyen kérdéseket.
2013. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

> Cikinek számít ha valakit érdekel és hallgat komoly zenét?

Szerintem nem. (18F)


> Én komolyan nem tudom mi ezzel

> a stílussal a bajuk embereknek.

Nekem semmi bajom vele, ha valaki szereti, hallgassa.

Én nem szeretem. Számomra a komolyzenék nagyrésze egyszerűen élvezhetetlen. Persze van egy-két kivétel :)

http://www.youtube.com/watch?v=l1maDHoAEV0

http://www.youtube.com/watch?v=KZGi49Bnghs

2013. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, persze mások furcsállni fogják, mert a többségnek nincs egyedi ízlése, azt tartják jónak amit a média erőltet, a mainstream-et. Nincs bajuk vele, csak ők nem szeretik, ízlés kérdése.
2013. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden nap Chopint hallgatok. Mindig arra gondoltam, hogy egyedül vagyok ezzel, aztán megemlítettem a baráti körömben aztán kiderült, hogy ők is hallgatnak néha komolyzenét :) 16/F
2013. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Miért lenne gáz, ha neked tetszik és szereted akkor ne törődj vele más mit reagál rá.

Ja tényleg kevesen szeretik ezt.

Én meg vonaton,buszon a fülesemen mindig az általam kedvenc műfajokat hallgatom (dubstep,dnb) és lesz@rom , hogy egy két ember aki hallja a "bömbölést" a fülemből, milyen képpel reagál a belőle jövő "zajra", mert én élvezem a zenét és kész. Ez itt a lényeg. Élvezd.

2013. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Majd, ha Ligeti Györgytől és Pendereckitől függővé válsz, akkor érteni is fogod, nem csak szeretni... :D :D :D


Komolyra: Az a bajuk az embereknek, hogy a komolyzene, mint a nevében is benne van, azért nehezebben befogadható, mint egy rádióban hallgatható "híg f§s", ám jelentősen többet ad lelkileg...

kb. így látom... Van, hogy fáradt vagyok a zenét hallgatni, akkor neki se fogok, mert tudom, hogy idegesítene...

2013. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dzsásztin Bíber zenéi után semmi sem ciki.
2013. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a kérdést nem értem - ugyan miért lenne baj?


DE a zenei ízlés magánügy, ha folyamatosan azzal traktálod az ismerőseidet hogy te bizony csak komolyzenét hallgatsz az elég idegesítő lehet.

zép dolog, hogy szereted, hallgasd nyugodtan - de erre "felvágni" ugyanúgy nem szimpatikus dolog, mintha bármilyen popzenére próbálnál "felvágni".

Én mondjuk az operákat (is) szeretem, de azon kívül hogy néha elkezdek dúdolni ezt-azt munka közben nem szoktam reklámozni - mert minek tenném... Semmi köze hozzá a munkatársaimnak, hogy Rebecca Blacket vagy Guiseppe Verdit hallgatok a pihenőidőmben.

2013. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! :) Én is nagyon szeretem(azt is), főleg Vivaldi-t, és Beethoven-t.

Szerintem valójában az embereknek semmi bajuk nincs ezzel a stílussal, csak a fiataloknál már negatívan szilárdult meg a köztudatban. Ezt onnan gondolom, hogy régebben én is elleneztem ezt a zenét, azért mert nem fedeztem fel benne a szépséget, és mert "nem volt menő".

Üdv:K.P.

2013. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát engem abszolút nem érdekel, hogy ki milyen zenét hallgat, ha szeretem
2013. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!