Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok olyan retardált...

Csak én vagyok olyan retardált, hogy teljes mértékben megvagyok győződve arról, hogy éveken belül összeomlik a jelenlegi civilizációnk?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor vajon miért gondolom így?
2013. márc. 19. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, nem vagy ezzel egyedül. Személy szerint úgy gondolom, hogy nem évek kérdése, de 2100-ra nem sok marad abból ami most van.
2013. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen.
2013. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én már 1-2 éve biztos voltam abban hogy 2013 körül nőni fognak a zavargások. most rengetegen mentek ki külföldre, álíltólag idén/2012(?) 250E fiatal hagyta itt az országot. polgárháborúra is nagy esély van, szerintem ha 2014ben nem változik a választáson semmi, akkor még 4-6-10 év nyomorúság vár a magyarokra, tömeges öngyilkosság, rendfentartás nélküli anarchia, maradék értelmiségi is kivándorol. de az eu is elég gyanús, hogy részben összeomlik, azaz leválnak a kevésbé jövedelmező országok.
2013. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem csak te gondolod így.

Én is és még sok más ismerősöm is arra tippel, hogy minimum 10-30 éven belül gyökeresen változáson megyünk keresztül.Az egész Föld.

Ez a társadalom összefog omlani, háborúk lesznek- sokan erre tippelnek,én is. Polgárháború minimum. Hozzá a természeti katasztrófák. Még nagyobb szegénység,munkanélküliség. Gyanús az is,hogy az Európai Unió összefog omlani egy újabb gazdasági válság, utána jöhet a III. világháború......

Úgyhogy nem vagy ezzel egyedül. A következő 50 évben nagy változáson fogunk keresztülmenni.

2013. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LeftBehind ***** válasza:
100%

5. Neked mégis mi az isten bajod van? Ma még nem láttam olyan kérdést,ahova ne raktad volna ki az átkozott linkedet. Reklámozd magad máshol!


Kérdező - egyáltalán nem vagy retardált. Annak ami most van rövid időn belül meg kell szűnnie. Egyszerűen röhejes,amit egyesek manapság megengednek maguknak. A politikusok,a média,a bankrendszer és a keresztény egyház úgy manipulálja az embereket,ahogy akarják és képtelen vagyok elhinni,hogy a sok hülye még mindig beveszi ezt a sok sz@rt. Magyarországon is az emberek ahelyett,hogy összetartanának,inkább politikai pártokba tömörülve gyűlölködnek és pusztítják egymást,pedig csak annyit kéne tenniük,hogy összefognak a hatalom ellen.

2013. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a magyaroknál midig is a megosztottság volt a probléma. már az állímílapításunk is erről szólt. politikai nyomású ideológiafelvétel, diktatúra és nyugatmajmolás.
2013. márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az egész világon a megosztottság volt a probléma. :) Kreált probléma. Jól leírta utolsó előtti.
2013. márc. 20. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem csak alapvetően az a probléma, de valóban sok helyen probléma ez is, a világban nem csak megosztottság van hanem hatalmi (birtoklási) harc is. persze bizonyos értelemben a megosztottság is vehető ennek, de itt inkább ideológiai. gondolok arra, hogy a magyarok sosem értettek egyet. míg mondjuk más országok jól haladtak az egység felé. egyesek a sokszínű kulturális összetétellel indokolják.
2013. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!