Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell élnie egy 24 éves...

Hogyan kell élnie egy 24 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 24 éves és se hobbim se életkedvem se semmim.

Nincs semmi fajta életcélom "azt se tudom mit jelent"


A sulit ott hagytam ne kérdezd miért.....

Elkezdtem dolgozni 18 évesen most mondtam fel októberbe mert egyszerűen taszítom az embereket magam körül. Másnak olyan könnyű ismerkedni új munkahelyen stb.... nekem soha senki egy két ember de az is csak az aki közvetlen mellettem dolgozik pedig nem vagyok egy bunkó csak nem tudok hogy ismerkedni.

Félek elmenni dolgozni új munkahelye mert tartok attól hogy nem tudok beilleszkedni.


Itthon ülök állandóan már hónapok óta mikor dogoztam akkor is sehová nem megyek meg nem is érdekel hogy menjek vagy akármi. Egy akkora lesz@rom van bennem hogy már ez bánt hogy mért nem tudok olyan lenni mint ás húszon éves lány.


2013. márc. 20. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel semmi sehova nem akarsz menni, és egy lesz@rom van benned, akkor mi mit javasolhatnánk neked szerinted? Menj sportolni?-leszarod Keress hobbit?- nem érdekel Barátaid valószínüleg azért nincsenek mert nem is erőlteted meg magad, hogy megváltozz. Ha nem teszel semmit és letojod, ne csodálkozz.

Tegyél rendet magadban, ott legbelül. Gondolkozz el min kéne legelőször változtatni. (szerintem a lesz@rom állásponton amúgy)

2013. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 poet1 ***** válasza:
magadtól nem fog változni semmi, valóban neked kell az első lépést megtenni. Állj fel végre és mutasd meg ki vagy! Amúgy szívesen beszélgetnék én is veled!
2013. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha legalább 1x meg tudnád erőltetni magad és elkezdenél csinálni valamit úgy igazán... A sikerélmény sokat lendítene a hangulatodon. De azt javasolnám, hogy ha belefogsz valamibe, az olyan dolog legyen ami kimozdít otthonról és kikapcsolja az agyad. Apróságokkal is kezdhetnéd, pl ha nincs pénzed hobbikra, akkor járj el futni. Annak az eredménye az lesz, ha nyárra csinos alakkal tudsz lengébb ruhákba öltözni.
2013. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek nem beszélgetőtársra van szüksége, hanem használható jótanácsra. Szánalmas hogy amikor kiírnak egy ilyen kérdést, és még azt is odaírja hogy lány, na akkor a sok lúzer kamasz gyerek elkezdi ajánlatokkal ostromolni privátban a kérdezőt,remélve hogy hátha összejön valami:DD

Szerintem a legfontosabb az hogy tanulj meg pozitívan gondolkodni. Menj el dolgozni, és kezdj el pénzt gyüjteni, ez egy hasznos hobbi, gondolj arra hogy lesz ez még jobb is, amikor boldog családanya leszel és gyermekeid lesznek, hát akkor rohadtul kell majd a pénz! És mellesleg nem egészséges hónapokig otthon ülni ha nem muszáj, előbb-utóbb depresszióhoz vezet.És az ismerkedést ne erőltesd, sokkal jobb ha spontán jön. Legyél kedves és mosolygós, nem fogja hidegen hagyni a környezetedet!

Sok sikert! :)

Én ezeket tudom tanácsolni neked.

2013. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Abbahagytad az iskolát, felmondtál a munkahelyeden, azért mer nem a te szájízzedhez igazodtak a kollégák. És ennek tetejében még megy az önsajnálat. Mekkora luxus!


Neked nem tanácsot kéne adni, hanem egy hatalmas kokit a fejedre.

2013. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudd az a helyzet hogy a valaki azt mondja hogy ott hagytam a sulit akkor arra gondol hogy nem akart bejárni a suliba vagy csak lóg mint sok más tini de arra senki nem gondol eddigi tapasztalatom alapján hogy lehet magánéleti gond miatt mondott vagy csak mert meghaltak a szülei autóbalesetben és rokonokhoz került és úgy döntött inkább dolgozik mint hogy a rokonai vegyenek még ruhákat stb neki hol ott nekik is vannak gyerekei akiket szintén el kell tartani pusztán max 200 ezerből.Sokan nem azért hagyják ott a sulit mert nem a saját szája íze szerint mennek a dolgok!!!!
2013. márc. 20. 12:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy depressziós vagy,ha ennyire nincs kedved semmihez.Azt meg nem ártana "kezelni" valahogy.
2013. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Érződik a lehangoltság, és az életunottság a leírtakról. A depresszió az önsajnálattal kezdődik. Az önsajnálat pedig teljesen tönkre tesz, és rossz szokássá válik. Emiatt nem tudsz túl lépni 'önmagadon'. Ezért sem tudsz semmi újba belekezdeni, mert megrekedsz mindenben.

Ne akarj olyan lenni mint a többiek, az átlag húszon akárhány éves lányok, mert nem vagy olyan.

Valami oka biztos van miért váltál ennyire életunttá. Ott hagytad a sulit, ez tény. Bizonyos dolgok, emberek, szituációk negatív hatást váltottak ki benned, és ezeket kéne kibeszélni magadból. Rendbe kéne hoznod magad, ahhoz, hogy derűlátó legyél, és megtaláld a helyed a világban. Amíg ezen a látásmódon nem tudsz változtatni, nem fogsz tudni tovább lépni.

Azt mondom első lépésnek, hogy keress fel egy pszichológust, vagy kineziológust, aki segít rendbe tenni a lelki világodat. A második, elvégeznék egy olyan szakmát ( sulit befejezném estin, aztán egy okj képzést megcsinálnék), ami valamennyire tetszik neked. Nem tudom milyen anyagi helyzetben vagy, de enélkül semmivel sem lehet előre jutni. Szerintem ha tudsz kérj segítségét, megélni sosem volt könnyű, és aki tudja milyen helyzetben vagy, értem közeli hozzátartozókra, biztos tudnának segíteni.

2013. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit túldramatizálod a helyzetet.

Elég levágos, hogy a leírásodban az iskola lessz a legkisebb probléma!


Manapság eléggé nehéz stabil munkahelyet találnia az embernek. (nem hogy stabil, egyáltalán munkahelyer!)

Te meg azon problémázól, hogy emberileg nem tudsz beilleszkedni.

Közben meg lehet, hogy legközelebb már csak 2év múlva találsz olyan állást, ahol dolgozhatsz.

Addig meg az egodból fogsz jól lakni?

2013. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 poet1 ***** válasza:
55%
Szerintem elég primitív dolog ismerkedési szándékot tételezni fel, de ha te így szoktad válaszoló, egészségedre. Én azonban már legalább 40 lelkiproblémás személynek segítettem itt beszélgetéssel. Bárki azt gondolja, h probléma megismerés lehetséges e nélkül vagy csak ez a fő gond amit a kérdező írt? Én nem adhatok jó lelkiismerettel tanácsot csak általánoságban, ha nem ismerem az egész velejét. Ennyi
2013. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!