Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez az ember mikor fog rájönni,...

Ez az ember mikor fog rájönni, hogy nem szeretnék a továbbiakban kapcsolatot létesíteni? Valami baja lehet, vagy mi?

Figyelt kérdés

itt ismerkedtem meg vele, mivel hasonló az érdeklődési körünk, van pár téma ami nem sok embert érdekel, őt igen és ezért felvettem vele a kapcsolatot, egyszer találkoztunk is


elég fura a csávó, eleve a kinézetén is látszik, hogy valami gondja baja van, még ez annyira nem is zavarna, de az állandó kérdezgetése nagyon visszataszító, meg hogy megkér valamire amikor még nem is ismerem, ez már végképp


ma meg véletlenül meglát az utcán az odajön hozzám, pedig már fészbukon sem reagálok a irományaira..és csak mondja mondja, én meg, hogy, "aha", "király", aztán 5 perc után elköszöntünk..


vagy szánalomból haverkodjak vele? nem tudnám megtenni

19f



2013. márc. 20. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beteg, de azért koptasd le.
2013. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mivel lelkiismeretes embernek vallom magam, olyan szar érzés belegondolni


de ilyen miatt meg akkor sem fogok haverságot színlelni..

2013. márc. 20. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges színlelned, elég nehéz kényszerből valakivel jópofizni. Mondd meg neki, hogy a jövőben nem óhajtasz vele "haverkodni". Engem nagyon idegesítene, ha valaki már ilyen szinten nem hagyna békén.
2013. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. te képes lennél ezt megmondani?
2013. márc. 21. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!