Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Imádom a meséket, baj van velem?

Imádom a meséket, baj van velem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és nagyon odavagyok a mesékért. Karácsonykor a karácsonyi, télapós mesekönyveket is szeretem olvasgatni, amúgy meg zseniálisnak találom a Disney-meséket és a Barbie-filmek is tetszenek. Nem tudom, ez ciki vagy valami visszamaradottság...? Egyik osztálytársam sem ilyen.

2013. márc. 22. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted hány ilyen "animőrült" ,animefan rohangál szerte a világon?:D

Az ÉnKicsiPónimat meg még 20+ éves fiúk .."férfiak" is nézik xD(ez most komolya..facebookon rá is kereshetsz a fan klubbjukra:d)


Anno am. én is szerettem pl a Narutot,de időhiány miatt abbamaradt a nézése..Ha időm engedné,tuti én is nem egy mesét néznék rendszeresen:D


Am. meg,ha sok mesét ovlasgatsz az szerintem csak jó..

HElyesírás,szókincs. Mások olvasgatás helyett meg más agysejtromboló "hobbit"űznek.

Nemhinném,hogy ez rossz dologlenne..:)


Am. meg kitudja,lehet oszt.társaid közt is van aki olyan mint te,csak szégyenli bevalani xd..:D


17/l

2013. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na ja..megemlítem itt a helyesírást,azt gyönyörűen elrontok minden 2. szót..xd

Bocs a hibákért(a gépelés sose volt az erősségem)

2013. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16 évesen ez teljesen normális... Ja, meg utána is! ;)


20f

2013. márc. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a törpöket a mai napig szeretem pedig már 21 éves nénike vagyok
2013. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!