Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kiégtem. Mit tegyek, hogy...

Kiégtem. Mit tegyek, hogy visszakapjam a régi életem?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nemrég lett vége 7 éves párakapcsolatomnak.

Én léptem ki belőle, mert az utóbbi időben teljesen kihasznált, megalázott, mindent elvárt, viszont cserébe semmit nem kaptam. Munkahelyemen leépítés volt, mivel levelezős fősulira járok, engem is elküldtek. Családommal semmilyen a viszonyom, ők más pályára szántak, mint amire én akartam menni, mai napig teljesen be akarnak szabályozni.

Eljutottam arra a szintre, hogy úgy érzem kiégtem. Nem tudok örülni semminek, nem érdekel semmi. Nincs kedvem a házból kilépni, ismerkedni (nem kapcsolat). A régi párom nem érdekel, örülök, hogy meg tudtam szabadulni, ott már csak rabszolga voltam.

Mit tegyek? Egyre rosszabbul érzem magam nap mint nap.


2013. márc. 23. 16:15
 1/3 anonim válasza:

Tudom, hogy ilyen állapotban nehéz, de kerekedj fel, 24 évesen még előtted az élet! Ennyi idősen bulikban/koncerteken a helyed, ahol ismerkedhetsz! Ha tényleg újra fel akarsz "pezsdülni", kezdj el sportolni, tornázni, ami önbizalmat ad. Vedd rá magad! Ismerkedj! Menj ki az utcára, sétálj, ülj be valahova meginni egy kávét egy jó könyvvel, keress valakit aki szintén egyedül van, ismerkedj meg vele, stb. Az új emberek életkedvet adnak, érezni fogod, hogy nem vagy elveszett. :) Csak ezt tényleg fogadd meg, mert akartaterő és motiváció nélkül nem mész semmire..

Ja, és keresgélj új munkát, az se baj, ha pincér leszel, vagy bármi más, ami csak diákmunka. Pénzt így is kereshetsz, átmenetileg jó lesz bármi, ami számodra nem olyan megerőltető, aztán majd lépkedsz felfelé.

A családoddal pedig ülj le, és normális hangnemben, kedvesen, kérj bocsánatot, de mellette magyarázd el, hogy neked miért nem jó az amit ők akarnak.

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lezártál egy rossz kapcsolatot, ez nem kevés eleve.

Depressziót tippelek, amire gyógyír lenne egy jó önsegítő csoport, pszichoterápia, baráti csevegés.

És keress új munkahelyet...

2013. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 problem3girl ***** válasza:
menj ki a szabadba!!! Az mindig segít.+ kipróbálhatnád a jógát is! ;)
2013. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!