Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy visszakapjam...

Mit tegyek hogy visszakapjam a régi énem?

Figyelt kérdés
sziasztok ez ugy 5eve kezdodott azelott makdnem mindennap nagyon sokat mozogtam tesi orakon is ugye gyilkos volt a tanarno meg en otthon is rengeteget mozogtam mert szerettem a sportot.aztan gimibe kerultem ahol a tesi ora nulla elkezdtem jarni edzeni de nem sokaig mert tortent egy aprobaleset a labammal es attol kezdve minden borult...lett baratom akibe orult szerelmes voltam volt itt 5napos nem eves volt egy evenkeresztul napi egy zacsko chips egy tabla csoki stb...hat a regi momdhatni tokeletes alakombol egy zsiros valami lett.tulajdonkeppen mosstanaban tunt fel egy jo 3-4honapja.szerintetek lehetek meg a regi??mit kell tennem??hogy nyerhetem vissza az alakom?lerakodott zsir a csipomon has comb fenek ezek a durvak.nem vagyok haj gomboc de igenis csunyan latom magamon:( valaki segitsen taplalkozas konkretan edzest is es hogy kb mennyi ido lesz ez.vagy akinek sikerult igy lefogyni.nahyon gyulolom magam.19l 172cm 61kg
2013. febr. 8. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Egységes, rendszeres étkezést kéne összerakni, lehetőleg minnéltöbb fehérjével (napi 2.5-3* testúlykilogramm) és kevesebb szénhidráttal.

Emellé még célszerű futás,kocogás,aerob edzés, esetleg súlyzós edzés is .

2013. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!