Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Holnap szintvizsgám lesz! Van...

Holnap szintvizsgám lesz! Van esélyem, hogy nem bukok meg?

Figyelt kérdés
Elektronikai műszerésznek tanulok, holnap szintvizsgám lesz és ez dönti el,hogy évet ismétlek vagy nem.. Persze tudom a képleteket,a törvényeket amik kellenek meg nagyjából tudom,mit hova és hogyan kell rakni.. De ilyenkor annyira félek,főleg,hogy bizottság előtt kell,hogy elrontom még azt is amit tudok..Egyszerűen nem tudok józan paraszti ésszel ilyenkor gondolkozni.. Mit csináljak? Már most össze vagyok zavarodva,egyszer azt érzem,hogy megtudom csinálni egyszer azt,hogy nem..:S Nem akarok szégyent hozni,se magamra, se a családra de a tanárokra sem.. 17/L
2013. márc. 24. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy kalappal!
2013. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2013. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen! 3-ast kaptam :D
2013. márc. 25. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól van akkor!
2013. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2013. márc. 25. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!