Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem lesznek már soha barátaim?

Nem lesznek már soha barátaim?

Figyelt kérdés

akikket most haverjaimnak hívok, olyan szinten haverok, hogy szeretem őket meg minden "ők is engem", de nem hívnak sehova, mert szüleim nem engednek..

most bekerültem középiskolába, gondoltam most összehaverkodom mindenkivel.. nagyjából sikerült is.. de..akik úgy haverok h dumálunk, köszönnek, puszi meg minden, ők sem keresik úgy a társaságomat..

pl. most volt egyik emberkéne szülinapja, csak engem nem hívtak, de ezt betudtam annak, hogy még nem ismer.. de amíg máshoz odamennek hogy "öleleeelj meeg", poénkodnak vele meg ilyesmi hozzám/velem úgy nem...


ez annyira bánt, hogy úgy érzem hogy egy igaz, normális barátom sincs.. 2 ember van, akit úgy szeretek is, egyik kicsit fura gyerek a másik pedig visszahúzódó, csöndes.. kicsit nem normális.. őt is szeretem, csak néha zavar hogy milyen..

/jó most itt van hogy van 2 barátom, de mégsem../


2009. szept. 17. 21:47
 1/7 Sexylady ***** válasza:
72%
Hát ezt átérzem... Fiú vagy, vagy lány? én lány vagyok, és én a fiúk között találtam "barátokra", de van valaki, aki felvilágosított hogy soha sem fognak "egyenrangúként" kezelni, mert nő vagyok.:S Mostmár nem érdekel senki/semmi, beletörődtem hogy nekem ez nem jár, és akikkel legjobban vagyok, velük építgetem a akapcsolatot amennyire csak tudom... Mindenkivel próbálj meg aranyos lenni, és próbáld meg megbecsülni azokat akikkel jóban vagy:)
2009. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
ha nő vagy, akkor a férfiak vagy lenézni fognak, vagy meg akarnak dugni. a nők barátságát meg én eleve nem tudom elképzelni férfiként, szerintem az valami nagyon felületes dolog. :)
2009. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

mi eza hülyeség hogy lenézik azt a csajt akinek pasi abrátai vannak ?:D


engem még soha senki nem nézett le, amiért pasikkal jobban kijövök, és baraátkozok XD


mert ha nicns vinzalom, akkor az barátság ...és sok ilyen van, mivel durva lenne ha mindenki vonzodna mindenkihez...


áhh ez a 2. válaszoló vmi szűk látókörű egyén lehet ...


amúgy alakulni fog....én gimiben nem csak osztyáltársaimmal barákotkoztam, elég könnyen ismerkedek.


egy évfolyamtársammal vaéó tablóképcsere pedig sokkal többet ért, mint az osuztyáltáűrssal veló felületes.


nem biztos, hogy azért mert van ott 30 ember, akkor van olyan is ,akivel tényleg nagyon jól ellenél....



lesznek sulibulik, ismerkedsz ott :)...


szünetben...én már nem si tom h csináltam, de elég ismert voltam 1200 suliban is, tehát nem menő, hanem sok embert ismertem

2009. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Te magad legyél az első, szeresd magadat. Aztán várj, meg fogsz érlelődni. Kis buta poénkodások vannak, vidámmá teszik a napot, de lehet, hogy te igazi értékekere leszel elhivatva. Addig is fejleszd magadat, nyelvtanulás, sport, filozófiák, jóga, Tai Chi, esetleg tánciskola, úszás, az a kérdés mi az amit el tudsz érni, közel van és meg tudod fizetni. Legyél értékes, lelkiekben és tudásban gazdag, legyen önfegyelmed, kinevelt izmok, aztán a többi eljön, ha itt lesz a valódi ideje.
2009. szept. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

fiu vagyok :)


olyan rosz, hogy van egy "6os csapat" akik szeptemberig csak myVIP-en/IWIW-en hallotak egymásról.. tök jól elvannak.. suliba, suli után énis velük vagyok, nem érzem h utálnának, ezért megyek utánuk..

csak azt érzem hogy annyira nem érdeklem őket.. ha szerveztek vmi programot nem hívtak (eddig kb 3 volt)..

szerintem.. sőt biztos vagyok benne hogy ellenék velük.. nagyon jófejek, és pont olyan a társaság ahova szeretnék tartozni

2009. szept. 19. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele az én társaságom sem keresik...
2009. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mellék kérdés..

ha nyomulósabb lennék lehet hogy megszeretnének?

úgyértem ha nem hívnak valahova, rákérdezni hogy mehetek-e stb..

v ezzel megutáltatnám magam?


mivel már hallotam olyat vissza 3 hét alatt hogy

"téged se bír mindenki"

és nem igazán vettem észre 1 emberen kívül h ne szeretne, de amit ő mondott is csak viccnek vettem

2009. szept. 20. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!