Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak akkor lesznek barátaim...

Csak akkor lesznek barátaim ha cigizek és piálok?

Figyelt kérdés
akkor inkább egy se legyen:(
2010. máj. 19. 20:31
1 2
 1/19 anonim válasza:

Hát ha csak ennyin múlna akkor jó lenne nekem....

Én is rá szoktam a dohányzásra de nem változott semmi.

Persze ennek lelki háttere is van.

Nem lesz tőle jobb.

2010. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez van:(engem a középsuliban azért közösítettek ki néhányan mert nem cigiztem:S
2010. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nem attól függ!

Ha igazi barátod van akkor neki mindegy, hogy cigizel e vagy sem, max annyi, ha te cigizel és ő nem akkor le akar szoktatni róla...De nem mondja neked, hogy szokj rá!!

És ez nem kívánság műsor:) A barát majd magától jön, és nem akkor amikor te várod:) És lehet hogy egyáltalán nem olyan lesz, amilyennek te azt várod:)

Pl.: én egy csöndes, visszahúzódóbb típus vagyok... A legjobb barátnőm egy buja, bohém életet élő nőszemély:) De nagyon szeretem! És nem kellene belőlem egy másolat...Vele mindent meg tudok beszélni és kiegészítjük egymást, szerintem ez így jó:)

2010. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem mindenhol igaz...
2010. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én cigizek is piálok is és rengetek haverom van. persze nem emiatt hanem az egyéniségem miatt. általába azokkal barátkoznak sokan akiknek van egy olyan kisugárzásuk , egyéniségük , szövegük , és körülöttük pezseg az élet és feltudják dobni az unalmas dolgokat is.
2010. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Butaság a kérdésed. Ha ezen múlik a barátság, akkor az nem lesz soha BARÁTSÁG. A barát olyannak fogad el, amilyen vagy, ha meg elvárás a bagó, pia, akkor csak valaki sleppjének leszel a tagja. Egy a sok jelentéktelen emberke között.

És nyugi, örülök a hozzáállásodnak, de azért hidd el, lesznek barátaid. Pont az olyan józan gondolkodásuak közül, mint amilyen te vagy.

2010. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
haverkodni szeretnek velem, mert ez mind igaz rám amit leírtál utolsó. De barátkozásig már nem jutunk el senkivel. Nekem pedig nincs kedvem ahhoz h piáljak és dohányozzak csak h befogadjanak...Barátkozzanak velm azért amilyen vagyok...
2010. máj. 19. 20:44
 8/19 A kérdező kommentje:
20. 43 remélem h igazad lesz..sajnos eddig egy olyan típusú emberrel sem találkozta amilyen én vagyok...
2010. máj. 19. 20:45
 9/19 anonim ***** válasza:
akkor össze kéne állnunk :) eszedbe ne jusson csak azért piálni meg cigizni mert a sok idióta azt csinálja. én már nagyon unom, hogy még azok is akikről azt hittem, tök normálisak, igazából bulizós alkoholisták..., persze elismerem bulizni kell, de miért is kell ahhoz hullarészegnek lenni???
2010. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Eljársz otthonról?


Mert elég lenne h eljárj valahova. Nem kell feltétlenül innod csak ha akarsz. Nem akkor fognak kerülni ha nem piálsz és nem cigizel hanem akkor ha otthon ülsz.

2010. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!