Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hagyom a pasinak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hagyom a pasinak, hogy a számba élvezzen. Ez minden pasinak ugyanugy tetszik vagy lehet, hogy ő ezt nem akarja?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
jó lesz :D nem fog ellenkezni, tuti :D
2012. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van akit zavar. Nem minden pasi egyforma, de a legtöbb szereti. Kérdezd meg tőle, vagy próbáld ki aztán majd kiderül.
2012. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is találkoztam már olyan pasival, akinek mondtam, hogy nyugodtan, de Ő nem akarta. úgyhogy ezt vele beszéld meg :)
2012. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Inkább a lányokat zavarja, mind a pasikat! A pasikat max. akkor zavarja, ha utána smárolni akarsz velük. Bár ezt meg nem értem miért? Elvárják, hogy lenyeld, de ők meg viszolyognak a saját cuccuktól? Ez önzés, nem?
2012. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 torrent.neked válasza:
78%
ki viszolyog a saját cuccától?? ne általánosítsunk, kérem..
2012. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a pasik számára a "befogadás" egy formája. Mivel a pasiknak ez fontos, csak a pasi szexuális és erkölcsi kultúrájától függ, hogy mit szeret, és mit nem. Szóval:

- Bigottan erkölcsös, akkor a szádba sem adja, csak megdug, oszt jóvan.

- Ha nem élvez a szádba, akkor vagy szeretne, de mivel tudja, hogy a lányok nem szeretik az ondó ízét, és nem akar kellemetlenséget okozni (magára valamit adó pasi, jelzi, ha jön, és te dönthetsz arról, hogy befejezheti a szádban, vagy sem...legalábbis egy kapcsolat elején), vagy egy marha, és azt hiszi, hogy valamilyen módon megaláz ezzel (ami egy baromság, mert ha már bekapod, úgyis jön váladék, szóval mindegy)

De a kérdésedre válaszolva: IGEN. Ezt minden pasi élvezi.

2012. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igyatok édes pezsgőt előtte és akkor az íze is jó lesz :)

Párom szerinte a pezsgő gyorsabban hat mint egyes ételek példa az ananász.

2012. ápr. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nagyfater ***** válasza:
Nem minden pasi akarja az orális szexet azzal befejezni, hogy a szájba élvezzen. Van, aki jobban szereti, ha az utolsó pár mozdulatot a csaj kézzel fejezi be, és a spriccet az arcára, vagy a melleire irányítja, mert ez a látvány is fokozza a pasik élvezetét. Azt viszont ilyenkor is szeretik, ha az elélvezés után a csaj újra a szájába veszi, és még egy kicsit kényezteti a fütyköst.
2012. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nagyfater ***** válasza:
100%
#3-nak: ha a pasi kifejezetten nem akar a csaj szájába élvezni, akkor annak az is lehet az oka, hogy rossz tapasztalata van erről. Ha ugyanis a csajnak nem jó a technikája, akkor a "döntő pillanatban" lefojthatja a kilövellés erejét, és ezzel elcseszi az egész aktust. Nekem már volt ilyenben részem; baromi rossz érzés...
2012. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!