Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Történt veletek valaha bármily...

Történt veletek valaha bármilyen csoda?

Figyelt kérdés
Bármire gondolhattok. Betegségből felépülésre, szerelemre, szóval kötetlenül, amit csodának értékeltek. MI VOLT AZ?
2009. szept. 18. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek csodák, csak meglepő dolgok.
2009. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire mondható csodának, de valamit nagyon kerestem, és már mindent átforgattam, hogy hol lehet. Káromkodtam egyet, hogy hol a csudában lehet,és közben megfogtam a nyakláncom, és miközben fogtam ránéztem valamire, és abban volt benne. Pedig előtte rengetegszer megnéztem ott is...

Meg még olyan is történt velem, hogy 2 évig jártam zongorára..Aznap, mikor történt az eset, nem volt kedvem menni. Mondtam magamban, bárcsak beteg lenne a tanár és elmaradna az óra...Nos amikor bementem a terembe az igazgató ült a széken a zongora mellett.( a zenesuli dirije a tanárom felesége) és mondta, hogy a tanár beteg lett :) NAgyon meglepődtem

2009. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csoda? Hmm.... Írtunk kémiából és totál káosz volt a fejembe. Alig tudtam valamit a legtöbbet csak találgattam:ÉS 4/5-öd lett! Csak bámultam a lapra és alig hittem el! (mert egyébként 1-esre számítottam vagy talán egy halvány 2-esre!)
2009. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kittien válasza:
felvettek oda ahova most járok ^^
2010. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!