Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha társaságra...

Mit csináljak, ha társaságra vágyom, de nem merek? 20f

Figyelt kérdés

Csak otthon ülök, nincs mit csinálnom :(

De élni szeretnék már végre, legalább egy kicsikét :/


Amúgy a szociális fóbiám miatt nem merek :/



2013. márc. 28. 14:28
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nem szeretek játszani... csak netezgetek :)
2013. márc. 29. 14:28
 22/27 anonim ***** válasza:
Én is szocfóbos vagyok és én is állandóan itthon ülök, de én jól elvagyok az idő nagy részében. Néha azért, amikor éppen nics semmi házimunka és már nem tudom mivel elfoglalni magam, megőrülök az unalomtól. :) Viszont nem is nagyon vágyom rá, hogy emberek közé menjek, szerintem a sz.f.-től függetlenül is egy eléggé befelé forduló, otthonülő valaki lennék. :) A gimis barátnőimmel és a rokonokkal fészen tartom a kapcsolatot, időnként elmegyünk a családdal vásárolni, látogatóba...
2013. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
én is megszoktam hogy mindig otthon vagyok, otthon nagyon jól elvagyok számítógépezgetek, filmeket nézek, gitározgatok. Nem is akarok változtatni az életemen
2013. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ti boldogok vagytok így! :)


Nekem már nincs suli, az egyetemet nem bírtam, úgyhogy ezért vagyok itthon. Egész nap csak unatkozom :/

Nem találtam még semmi elfoglaltságot (tanfolyam, sport... dolgozni nem szeretnék).


Régi haveroknak sem tudok írni... próbáltam, de néhány kérdés után vége a beszélgetésnek, ők sem kérdeznek, én meg nem tudok mit kérdezni :/

Pedig jó lenne... csomószor össze szoktak jönni, de én nem merek írni ezzel kapcsolatban. Meg én szeretem a focit, mennék is meccsre, de oda meg senki se szeretne :/


Amúgy Anyuéknak sem tudom elmondani, hogy úgy néz ki van ez a bajom... meg nem is érdekli őket, hogy nem csinálok semmit.

2013. márc. 29. 19:37
 25/27 anonim ***** válasza:

22-es válaszoló vagyok:


Már én is kijártam a gimit, de nem tanultam tovább, és nem is dolgozok. Pedig az anyagi helyzetünk ezt egyáltalán nem engedné meg, de hát szocfóbbal ráadásul egy szimpla érettségivel nem igazán tudok elhelyezkedni. Legszívesebben valami távmunkát vállalnék, de abból meg nem könnyű olyat találni, ami nem átverés. A szüleim szoktak noszogatni, hogy kezdeni kéne magammal valamit így évek után, meg az ismerőseink nem nézik jó szemmel ezt a semmittevést.

Én már pedzegettem itthon ezt a szocfób témát, de nem nagyon veszik komolyan sajnos.

Ami a barátokat illeti, az a helyzet, hogy a barátnőmet teljesen más dolgok érdeklik már, az unokatesóimat, rokonokat is olyan távol érzem magamtól, mert annyira más karakterek... Új embereket megismerni pedig nincs nagy kedvem.

Hát ez van! :)

2013. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

"Amúgy Anyuéknak sem tudom elmondani, hogy úgy néz ki van ez a bajom"


Én azért nem mondom mert utána csak sajnálnának

2013. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szia, ha még aktuális a téma és van kedved..nekem nyugodtan írhatsz privátot vagy akármit szívesen beszélgetek veled:D
2013. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!