Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változtassam meg gyökeres...

Hogy változtassam meg gyökeresen a személyiségem?

Figyelt kérdés
Hogy csináljam hogy központibb figura legyek? Most jelenleg tartozom sport csapathoz, meg közösséghez, de olyan félrevonulós típus vagyok. Aki beszélget persze az emberekkel, de jobban elvan magában. Társaságban viszont nem is nagyon tudok beszélni. Ha valakivel kettesben vagyok akkor egy idő után ott is megáll a beszélgetés, mert nem tudok mit mondani. Nyitottabb szeretnék lenni, de valami mintha visszafogna. Nem tudom elengedni magam. Akit annyira nem ismerek, csak kicsit, nem is megyek oda hozzá, hogy beszélgetést kezdeményezzek. Pedig az emberek gondolom így ismernek meg egyre több és több embert ha odamennek a másikhoz. Lehet önértékelési zavarom is van, mert azt gondolom, hogy miért akarna ő velem beszélni, ki vagyok én hogy odamenjek hozzá és beszéljek vele, lehet nincs is hozzá kedve, így inkább oda sem megyek...
2013. márc. 28. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
szorozd be a konjugáltal
2013. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

komolyan.

nos, önismeret, elfogadás, újabb társaságba járkálás..


annyira tág téma az, hogy nagyon hosszú lenne válaszolni kifejtősen


agykontrollt ismered?


egyébként én ugyanilyen vagyok.

2013. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Agykontrollt ismerem nagyjából, de lusta vagyok rá időt pazarolni, nem nagyon hiszek benne.
2013. márc. 28. 22:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jó! Tudnál még ilyen letölthető dolgokat linkelni?
2013. márc. 29. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Brian Tracy - Főnix szeminárium


ez is nagyon jó. nekem vmi kazettáról rippelt mp3 van meg, de youtubeon van nagyon sok hang is

2013. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, rákeresek, köszi
2013. márc. 30. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!