Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fog még változni a személyiségem?

Fog még változni a személyiségem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, olyan semmilyen, nem érdekel semmi és szinte senki. Felőlem fejen is állhatnak akkor se. Unalmasnak mondanám magam és csendesnek, de nem akarok az lenni. Min kellene változtatnom, hogy érdekesebb legyen az életem? 18 (F)éves vagyok, ilyen leszek egész életemben vagy még változni fogok? Tudom elég hülye kérdés.
2013. márc. 23. 14:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Na ezt jól megfogalmaztam xD
2013. márc. 23. 14:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ember személyisége bármikor megváltozhat. Megtalálod majd ami tetszik. Vannak barátaid?
2013. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fogsz még változni elég sokat.El kéne döntened mik azok a dolgok amik érdekelnek valamilyen szinten.Vagy mit szeretsz csinálni.valami biztos van.
2013. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbálj ki sportokat! Az fejleszti a szellemet és a tested is :)
2013. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó: igen erre én is rájöttem már 2 hónapja edzek :) és érzek valami javulást, de ez 1 hosszú távú folyamat :D
2013. márc. 23. 15:00
 6/10 A kérdező kommentje:
első : nincsenek barátaim max olyanok akikkel váltok pár szót naponta. :S
2013. márc. 23. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:
háááááááááááááááááááh k.urvára dettó.
2013. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azt a másik, magányoskérdést nemteirtad?
2013. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem
2013. márc. 23. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
ja akkor bocsi, csak mert az is 18/f. de szerintem amugy biztos erdekel teged valami csak nem probalkoztal eleget:) es biztos nem vagy olyan unalmas mint en. bar egyetlen ember meg rolam is azt gondolja hogy nem vagyok unalmas(legalabbis ezt mondja) ugyhogy neked is kell legyen sok ilyen. csak felafejjel. most ezt magamnak is irhatnam...de masnak mondani konnyebb mint betartani:) hajra
2013. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!