Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le a pókok...

Hogyan győzzem le a pókok iránti félelmemet?

Figyelt kérdés
Szőrnyen félek még a bébi házipókoktól is, szoval egyből hisztit csapok ha látok egyet de különösen a tarantulláktól félek atonbelül a mexikói vörörtérdű tarantullátol félek 11 éve vagyok nemrég voltunk kirándulni a győri Füles Bástyába és ott 4-5 tarantulla volt és /bár ciki/ sírva fakadtam a félelemtől szoval ha szembenézek a félelmemmel az nem segít. Segítsetek, hogy hogyan győzzem le a félemelmet!!!!!

2013. márc. 29. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyél pókot esténként. Neked kell legyőznöd a félelmed. Ez másként nem megy. Simogatnod kell tarantulákat...
2013. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feküdj be egy pókokkal teli kádba
2013. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ZoBwryYRBpo

ez egy átlagos pók csak közelről és támad mint látszik,de ne félj Magyarországon ha meg is csíp egy ilyen az égadta egy világon semmi de semmi bajod nem lehet tőle!!

2013. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a videót és akkor ilyedtem meg amikor hirtelen ugrott és bevallom egy kicsit úgy éreztem mindha rám ugrott volna szoval mintha kiugrott volna a képből!
2013. ápr. 5. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
A félelem tudatlanság, mivel az ismeretlentől ered. Ismerd meg az említett, és a honos pókfajtákat kezdésképp.
2016. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!