Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan pont amikor jobb...

Van olyan pont amikor jobb lenne ha nem élne az ember?

Figyelt kérdés
Én azt érzem nálam eljött, mert a családban katasztrofális a helyzet (vita, átok, szitok stb), és teljesen magányos vagyok, és még "családom sincsen" olyan az érzés, mert mintha nem jelentenék semmit, vagy szimplán csak másodlagos/harmadlagos stb vagyok a szüleimnek, és ez így nem jó, minden rossz rajtam csattan, én vagyok a szenvedő fél minden esetben.

2013. márc. 29. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyaktól lefele béna lennél, nem tudnál beszélni se, de közben a tudatodnál volnál. Másra szorulnál már abban is hogy átfordítson. Na ez lenne az a pont.
2013. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Az emberek folyamatosan a jelenükről nyafognak, miközben a jövőjük gyönyörű is lehet."


Ezt egy barátom mondta egy kórházi ágyon több hónapos betegség után. Nem csinálta végig a kezelést.

2013. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen van az a helyzet, pl amit az első irt. vagy aki magatehetetlenül, fogyatékosan fekszik otthon és telejsen ki van szolgáltatva. Amiket Te irsz nem ok rá. Ezeken lehet változtatni, csak rajtad áll. Felnöttként a te döntésed lesz hogyan éled az éetedet, nem muszáj szoros kötelékben élni a családoddal, hanme olyan a viszony. Ettől függetlenül neked még lehet külön boldog családod. Mivel olyan embereknek is sikerül ez akinek egyáltalán nincs családja, mondjuk otthonban nevelkedett akkor neked is fog.
2013. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második ez nagyon igaz és szép gondolat.
2013. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nyaktól lefele béna lennél, nem tudnál beszélni se, de közben a tudatodnál volnál. Másra szorulnál már abban is hogy átfordítson. Na ez lenne az a pont."


Stephen Hawking nagyjából hasonló helyzetben van, legyen ő is akkor öngyilkos?

2013. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!