Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy vissza nyerjem...

Mit tegyek hogy vissza nyerjem az önbizalmamat és elhiggyem ha vki mondjuk azt mondja hogy ügyes vagyok?

Figyelt kérdés
Az évek alatt olyan szintre rombolták főleg ( olyanok akitől támogatás várna az ember ) az önbizalmamat hogy már azt se hiszem el valaki azt mondja nekem hogy ügyes vagyok. Néha már feleslegesnek érzem magamat mert minek vagyok akkor ha úgy se vagyok jó semmire. Ti mit tennétek a helyembe hogy újra legyen önbizalmam ?

2013. márc. 30. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki a f@szt érdekel mások véleménye??? Kit érdekel???? A Gondolatok azok, amik az ember összeomlására teszik a pontot... A Valóság nem más, csupán illúzió, de nagyon élethű... Változtasd meg a gondolataidat, és aztán változik a környeted is:)
2013. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Más hozzáállással változhatsz csak :)
2013. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!