Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, ha az állatok...

Normális az, ha az állatok sokkal jobban szeretem az embereknél?

Figyelt kérdés
Imádom az állatokat, de az embereket utálom minden szempontból. A gyerekeket szeretem, mert ők még őszinték és aranyosak, hasonlóan az állatokhoz. De a felnőtt emberek zömétől a gyomrom felfordul.
2013. márc. 31. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem normális. Önértékelési zavaraid vannak. Nem ártana ezen változtatni, mert az életben ebből sok problémád lehet.
2013. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Normális szerintem. Nem konkrétran az állatokat szeretem, hanem amiket utána említettél, hogy őszinték, ami az emberek legnagyobb részéről nem mondható el. Persze az ilyen emberekkel én sem vagyok őszinte, szóval teljesen mindegy, hogy utálom őket vagy sem.
2013. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

én is ilyen vagyok:) de nem tudom, hogy normális-e:D 20/L

én még mindig gyereknek érzem magam egy kicsit, és próbálok őszinte maradni, de hát az ember előbb utóbb elveszti ezt a gyermeki ártatlanságot..sajnos.. :(

2013. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

engem aztán nem érdekel,hogy normális-e vagy sem:) én is jobban szeretem az állatokat mint az emberek zömét....

hogy is van a mondás? minél több embert ismersz meg, annál inkább jobban szereted az állatokat.. mennyire igaz.

2013. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az emberek gonoszak
2013. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem normális, de nem a te hibádból, hanem mert az emberiség, mondjuk ki, sz@r tud lenni sokszor, persze nem mindenki, de nagyon anyagias meg önző világ van. Biztos volt neked is sok rossz tapasztalatod, de azért remélem találkozol olyan emberekkel is akik majd megváltoztatják a véleményed erről jó irányban
2013. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is utálom az embereket, főleg, ha gonoszkodnak az állatokkal, és az állatokat sokkal jobban szeretem!
2013. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!