Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan mondjam meg a rossz...

Hogyan mondjam meg a rossz jegyeimet?

Figyelt kérdés
Mostanában vittem haza egy pár rossz jegyet, amitől teljesen magam alatt voltam. Sokszor összevesztünk anyával, és azt mondta, hogy mostmár nagyon javítanom kell, mert kevés időm van, és ez az utolsó esélyem. Ettől nagyon megijedtem, és tanultam, azonban néhány régebben írt dolgozat nem jött össze, és persze rossz jegyeket kaptam. Annyira féltem, mit fognak mondani, hogy egyszerűen nem mertem megmondani. Féltem, hogy utána nem is fognak velem foglalkozni, ugyanis csak egy mondat járt a fejemben: "Ez az utolsó esélyed". Persze mostmár kijavítottam ezeket a rossz jegyeket, azonban a szüleim még mindig nem tudnak róluk. Fogalmam nincs, hogy mondjam meg, borzasztóan félek, hogy mi lesz a vége, ugyanis utálok velük veszekedni, amúgy is nagyon lelkis típus vagyok. Kérlek titeket, segítsetek. Tanácstalan vagyok.

2013. ápr. 1. 17:50
 1/4 anonim válasza:
100%

Mondd meg nekik,minél később mondod el,annál rosszabb lesz.

"Anyu,apu,a rossz hír,hogy van pár rossz jegyem,a jó,hogy sikerült javítani" (Próbálj valami pozitívat is hozzátenni)

2013. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ilyen helyzetben az őszinteség a legfontosabb.A szüleid biztos meg fognak büntetni,de csalódni azért mert hazudtál,nem fognak benned. Ha meg kijavítottad,akkor semmi okod a pánikra! Velem is volt már ilyen,és csak egy kicsit szidtak le miatta..bátorság,csak mondd el nekik,az őszinteség a legfontosabb!:)
2013. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de annyira félek, hogy veszekedni fogunk. engem minden veszekedés nagyon mélyen érint.
2013. ápr. 6. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
egyszer úgyis kiderül.Nyugi,minnél hamarabb túlesel rajta annál jobb...
2013. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!