Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy vidítsam fel magamat egy...

Hogy vidítsam fel magamat egy rossz nap után?

Figyelt kérdés
Vagy ha az a nap nem is olyan rossz,de megterhelő 6 óra suli után még a kutyát is levinni,aztán másnapra tanulni.Ez már nagyon sok,hogyan tudnék utána kikapcsolódni,ellazulni,felvidulni?Régen mindig bírtam,szentem mert még nem volt olyan sok házi,tanulnivaló,de most már nyolcadikas vagyok,és egyre több a leckém...Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?Én ezek után mindig fáradt vagyok,semmihez sincs kedvem,nyügös vagyok.S.O.S. (14/L)
2009. szept. 20. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne vesztegesd erre az energiádat, ugyanis a holnapi sem lesz jobb. minden nap meg nem vidíthatod fel magad. :)
2009. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Én felkelek regge 7 kor , 8ra megyek dolgozni, dolgozom este 20 óráig, hazamegyek eszek,lefürdök, aztán belefekszek az ágyba.... És fizikai munkás vagyok, nem pedig egy irodában ücsörgök..... :(
2009. szept. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hallgass zenét. vagy egyszerűen csak szánj rá 10 percet, hogy kicsit regenerálódj, bambulj vagy vmi. Aztán mehet a menet. Szokj hozzá, hogy nincs megállás :)
2009. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most kezdtem a középsulit és hát emlékszek hogy 8.-adban nagydogák előtt beszéltük h milyen sokat kell tanulni és alig bírjuk...hát 3hét után visszasírom az általánost:D

Egyébként nekem ebből egy hétköznapom:

-6-6:15 között kelek,elkészülök (felöltözök,arcmosás,arckrém,reggeli,fésülködés,fogmosás,elteszem a kajám).

-7:10-kor elmegyek suliba,általában 2körül érek haza.

-Megebédelek egy kicsit pihenek(meghallgatok 1-2számot,megnézek 1-2dolgot a neten vagy csak fekszek az ágyon és vagyok.)

-Aztán 14:30körül elkezdek tanulni,de legkésőbb 15-kor:D kb. 17:30-18:00-ig tanulok.

-Ha ebéd után nem,akkor ilyenkor elmosogatok.Elpakolok a szobámba.

-18:30 körül végzek mindennel.ilyenkor bekapcsolom a gépet,vagy zenét hallgatok esetleg relaxálok.

-Aztán jön anyum és vacsorázunk 19:30körül.

-Utána már csak tv-z nézek és zuhanyozok,fogmosás,arcápolás és alvás:D


De a tanulást úgy képzeld el,hogy 3-3,5órát tanulok úgy,hogy közbe csak inni/wc-re megyek ki.

Elég fárasztó,de ez van.Ha nagyon kész vagyok eszek egy kis csokit max 2-3kockát.


De ez van,hozzá kell szoknunk,hiszen a nagybetűs élet sem lesz jobb,sőt!

14/L

2009. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hát örülj h 2re hazaérsz

én fél 6kor kelek és legkorábban 4kor érekhaza.de általában 6körül.... nekem a kikapcsolodás az semmi :D nincs rá időm :S :D de most szünet vaaan !

2009. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

am

15l

2009. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én a jobb markommal szoktam felvidítani magam, de ha szeretnéd elmegyek hozzád és majd elszórakoztatlak

16F

2009. okt. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én nem tudom, hogy kinek és mi a fárasztó, mindenkinek máshol van a határértéke. Leírom egy napomat, hogy nekem ez fárasztó ugyan, de régóta csinálom, és hozzászoktam:

4.45 - kelek

5.30 - indulás az uszodába

5.45 - ugrás a vízbe

7.45 - kijövök a vízből

8.35 - beérek az első óra végére

15.30 - vége a sulinak, go ebédelni

16.15 - indulás vissza az usziba

16.45 - 18.00 - edzés

18.45 - hazaérek

19.00 - tól: tanulás, vacsora, fürdés, bepakolás, gépezés

22.00 - alvás

Na hát ez heti 4x, mert szerdán nem kell, csak 6-kor kelnem, mert nincsen reggeli edzés. Nekem ez számít fárasztónak, és remélem, hogy ebből az jött le nektek, hogy lehetne rosszabb is, és én még így is be tudom osztani az időmet relaxálásra, szórakozásra.

16/L

2011. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!